Da je Bog hteo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

Da je Bog hteo

Oceni ovaj blog
Da je Bog
drugačije hteo
stvorio bi
dva Adama
ili samo dve Eve
zanosne

Odakle ovi
kojima je svejedno
sa kim se ševe
i još se time ponose

Milan Višnjić

http://www.fontanasnova.com/

Pošalji "Da je Bog hteo" na Facebook Pošalji "Da je Bog hteo" na Google Pošalji "Da je Bog hteo" na My Yahoo! Pošalji "Da je Bog hteo" na Live Pošalji "Da je Bog hteo" na MySpace Pošalji "Da je Bog hteo" na Twitter Pošalji "Da je Bog hteo" na Digg Pošalji "Da je Bog hteo" na del.icio.us

Ažurirano 30.09.2011. u 16:38, autor: miwka

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Da.....bar da se ne ponose
    svima bi bilo lakše
    ovako je....osećaj gadan
    i čovek-žena se oseća jadan
  2. miwka (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Da.....bar da se ne ponose
    svima bi bilo lakše
    ovako je....osećaj gadan
    i čovek-žena se oseća jadan
    Da baš tako,Ljiljana..
  3. slutnja @ (avatar)
    bravo za tebe ..eh kad bi vecina tako mislila
  4. 123loncar (avatar)
    Bravo !
  5. miwka (avatar)
    Citat Original postavio slutnja_z
    bravo za tebe ..eh kad bi vecina tako mislila

Narod je pod velikim pritiskom svih muka koje su ga snašle ...pa ne zna ni šta da misle...Inače lično sam ubedjen da 90.posto srbskog naroda se ne slaže sa paradom ....
  6. miwka (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Bravo !
    Hval naš neumorni,druže.... prijatan vikend
  7. Tol (avatar)
    eh, miw....sve si u pravu!
  8. Nao (avatar)
    Mozda se ponose da se ne bi stideli
    E, Miwka super ti je pesma
  9. 123loncar (avatar)
    ... kad bolje se razmisli , niko nikad na ovim prostorima nije vodio računa šta o bilo čemu misli stanovništvo sa ovih prostora ; niti je iko postupao razumno i pravično ...dakle, naši stavovi su nebitni , jer smo mi marginalci strpljivo trpljivih svojstava ( većinsko stanovništvo )... uvek su ovde na vlasti politički i svakakvi drugi kriminalci ... ovo sa paradom ponosa, čisto je ruganje i nipodištavanje časti - razuma - ljudskosti kojoj se nada ovo većinsko stanovništvo ...
    ...konačno to izgleda i zaslužujemo ; jer mi sigurno u ponedeljak nećemo jednostavno zaustaviti sve u ovoj državi i osloboditi se viševekovnog političko terorističkog kriminala ... mi ne možemo u ponedeljak sve spomenike onog čuvenog oco ubice i bratoubice ; čoveka koji je opljačkao ustaničku kasu i usred bitke pobegao u inostranstvo ( što su sve ponavljali i njegovi potomci svaki put kad su nas uveli u krvoproliće )- dakle , mi ne možemo tom veleizdajniku da spomenike smestimo u muzeje; i jednom za vek vekova svim našim potomcima kažemo istinu o tom zločincu nad sopstvenim stanovništvom... stoga ne treba ništa da se čudimo svemu ovom pa i nakaznosti koja se veliča i stavlja iznad čovečnosti ...