MUČNINA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ne diraj moje krugove

MUČNINA

Oceni ovaj blog
Onog dana kada je otišla u Kanadu, šetao sam grč želuca i očaj gradom. Deo mene bio je nepovratno izgubljen, vitalni deo bez koga su otkazivale sve funkcije. Teturao sam nesvestan okoline.Tada ugledah prosjaka. Sedeo je prislonjen uza zid. Jedna noga mu je bila presavijena u kolenu, druga ispružena, sa nogavicom zarozanom do sredine butine. Bila je nesrazmerno tanka u odnosu na telo, neprirodno tamna, sa krvnim podlivima i stopalom boje plavog patlidžana sa pet gnojnih završetaka. Izvadio sam verenički prsten iz kutije, prišao prosjaku i počeo da ga navlačim na njegov mali nožni prst mantrajući bajalicu:
- Kako vene ova noga neka vene i moj bol; kako vene ova noga neka vene i moj bol...
U momentu tanka koža je pukla i gnoj mi se razlio po šakama. Osetio sam kako mi želudac hita grlu. Uspeo sam samo da okrenem glavu ka šeširu sa sitninom pre nego što sam povratio. Nesigurnim korakom krenuh dalje od bolesne noge koju sam ukrasio svojom mukom, i nesvesno, gnojavom rukom obrisah usta. Opet želudac u grlu, lava iz usta. Izvadio sam maramicu i obrisao oči, usta i ruke. Još da se okupam i neću se osećati nikako i ni na šta.

Pošalji "MUČNINA" na Facebook Pošalji "MUČNINA" na Google Pošalji "MUČNINA" na My Yahoo! Pošalji "MUČNINA" na Live Pošalji "MUČNINA" na MySpace Pošalji "MUČNINA" na Twitter Pošalji "MUČNINA" na Digg Pošalji "MUČNINA" na del.icio.us

Ažurirano 29.09.2011. u 00:49, autor: Ne diraj moje krugove

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Dobro veče.....ako želiš komentare na svom blogu uradi sledeće:

1. idi na korisnički profil (gore na sredini ekrana)
    2. dole skroz levo na kraju je mali kvadrat ...piše blog
    3. tu vršiš podešavanja svog bloga i ona važe za sve buduće blogove dok ne uneseš izmenu
    4. prvi deo je za komentare.....piše.....čitaj dalje...ono što želiš da bude odštrikliraj
    5. na kraju je "snimi" ....ili tako nešto....videćeš već

Dobro došao medju nas
    moderator bloga

PS za sada samo ja mogu da ostavim komentar....vidim da nisi podesio blog. Možda ne želiš komentare, i to je naravno tvoja stvar, ali je moja želja da ti objasnim.....pa, ukoliko želiš iskoristi objašnjenje
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Ukoliko želiš da svaki od do sada postavljenih blogova, a imaš ih 3, ima omogućeno ostavljanje komentara uradi sledeće:

1. idi na svaki svoj blog
    2. kad staneš kursorom na naslov pojavi se olovka i tu klikni
    3. sidji dole i idi na "napredne opcije"
    4. odštrikliraj da želiš ostavljanje komentara....to je ispod unetog teksta bloga
  3. igrakrugova (avatar)
    Izvinite što sam komentar namenjen 'ubici ribe', greškom, postavila ovde. Oslikaću ja i MUČNINU
    Ažurirano 05.10.2011. u 14:54, autor: igrakrugova