Kako sam postao ubica - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ne diraj moje krugove

Kako sam postao ubica

Oceni ovaj blog
Zario sam joj nož između očiju dok me je bezubo gledala. Zatim seo i desetak minuta posmatrao kako pokreti gube na učestalosti i žestini. Kada su potpuno utihnuli, uzeo sam nož, i pažljivo, od samog početka grla je razrezao po celoj dužini tela. Obukao sam šaku njenim telom, potom energičnim pokretom (pazeći na žuč) sluzavu unutrašnjost lišio utrobe. Najpre sam joj odsekao glavu a potom telo u tanke režnjeve.
Osetio sam mučninu i nesvesticu, seo na stolicu i molio Boga da neko ne uđe u kuhinju i prekori me što sam zaboravio da oljuštim krljušt. Mislim da bih na njemu ponovio postupak.
Glad je ubica, ja sam njegovo telo koje proždire druga. To se zove preživljavanje

Pošalji "Kako sam postao ubica" na Facebook Pošalji "Kako sam postao ubica" na Google Pošalji "Kako sam postao ubica" na My Yahoo! Pošalji "Kako sam postao ubica" na Live Pošalji "Kako sam postao ubica" na MySpace Pošalji "Kako sam postao ubica" na Twitter Pošalji "Kako sam postao ubica" na Digg Pošalji "Kako sam postao ubica" na del.icio.us

Ažurirano 29.09.2011. u 00:50, autor: Ne diraj moje krugove

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. igrakrugova (avatar)
    Nisam mogla da odolim, a da ne oslikam to što ste napisali. Nadam se da mi nećete zameriti. Shvatam da je poenta priče (uostalom, kao u svim Vašim pričama) što se do kraja ne zna kraj, a eto ja ipak stavih ribu, a ne Raskoljnikova kako ubija babu

2. lejla.al.dbuni (avatar)
    Sa ponosom izjavljujem da ovakva "griža savesti" ne muči moje vegeterijance.
    Mi smo srećni ljudi....

Zanimljivo napisano,NeDirajMojeKrugove....