Ljubavna budalastina/znate sta vas ceka - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Ljubavna budalastina/znate sta vas ceka

Oceni ovaj blog

Prava istina

Pošalji "Ljubavna budalastina/znate sta vas ceka" na Facebook Pošalji "Ljubavna budalastina/znate sta vas ceka" na Google Pošalji "Ljubavna budalastina/znate sta vas ceka" na My Yahoo! Pošalji "Ljubavna budalastina/znate sta vas ceka" na Live Pošalji "Ljubavna budalastina/znate sta vas ceka" na MySpace Pošalji "Ljubavna budalastina/znate sta vas ceka" na Twitter Pošalji "Ljubavna budalastina/znate sta vas ceka" na Digg Pošalji "Ljubavna budalastina/znate sta vas ceka" na del.icio.us

Ažurirano 23.06.2016. u 01:31, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tol (avatar)
    svaka ljubav vrednost ima
    neka je kratka, slučajna plima
    tek zagrljaj i poljubac u letu
    prislonjen obraz
    u oku odraz
    vredi
    emociju oplodi
    pobedi
    uvek novom porodi
    da živiš smisleno
    makar ličilo na izlizano
    sakaćenje
    no ni izbliza nije
    duše blaćenje
    samo je sopstvo
    zrelije.
    Ažurirano 24.09.2011. u 23:35, autor: Tol
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    I znamo već šta nas čeka...divno stihovno tkanje!

Prekrasno,Ljubice...
    Zaista poseban ciklus ljubavnih "budalaština"...ili ljubavnih "zapetljancija".
    Ovako originalno slaganje stihova nisam ranije srela u poeziji...a ja puno čitam.

Bravo,malena...samo napred!
  3. red riding hood (avatar)
    Hvala vam drage dame na lepim recima.Tol,radicu na svom sopstvu upravo ovim nonsens pesmicama/dakle nisu prave pesme vec sitne pesnicice,koje mi donose radost dok ih sklepavam,slazem ih kao puzle.Jos ako izrazim njima neki svoj stav,ili uspem da nasmejem nekog odlicno. Lejla hvala na podrsci,sve dok imam inspiracije bice zajebancije
  4. Marija (avatar)
    Citala sam sve "budalastine". Svidjaju mi se. Lepo je nasmejati citaoca, nije to bas laka stvar.
  5. red riding hood (avatar)
    hvala ti Marija.Ako sam te nasmejala moje je zadovoljstvo jos vece.