Ove noci necu plakati…pretocicu svoja osecanja u reci… - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

gladiolica

Ove noci necu plakati…pretocicu svoja osecanja u reci…

Oceni ovaj blog
Tuzno je, sreco moja najveca, kako ljudi pokazuju zlobu onda kad je nasa ljubav najjaca misleci da ce tako da nas oslabe. Ne dam na tebe, ljubavi, jer najlakse je dici ruke pred preprekom i odustati pre same bitke. Ti znas da ja nikad nisam bila takva, da nisam od onih koje ce da okrenu ledja kad je najgore. Ja snagu da se borim nalazim u nasoj ljubavi. Zato nasa ljubav raste i jaca. A oni mogu da nas gadjaju strelicama zlobe i da nas miniraju na svakom koraku, ali ja znam da cemo iz svakog bola izaci bolji, da ce posle najvece tuge doci najduzi period radosti. Iz naseg desetogodisnjeg iskustva sam naucila da treba da budem strpljiva kad mi je na dusi najteze i samo da verujem u nas. Ma koliko tesko bilo vera me drzi i ne daje mi da pokleknem. Zato se Bogu molim da nas sacuva od zlih ljudi koji iz dosade i mrznje kuju protiv nas zlobne planove. Takvi ljudi, pocinjem da shvatim, ne shvataju ni sami sebe. Jadni su mi njihovi postupci ali ujedno su mi jasni zasto rade takve stvari. Oni ne veruju u nas, verovatno nikada ni nisu. Oni ne znaju koliko ja mogu da istrpim zarad nase srece, i koliko mogu da precutim kad bih vrisnula na sav glas. Svi ti gresnici nas ne poznaju. Ne zelim im nista lose, naprotiv, volela bih da mogu da vole kao sto se ti i ja volimo. Volela bih da im Bog oprosti sva njihova nedela i zlodela i da im se smiluje. Toliko je veliko moje srce, ima u njemu mesta za jos mnogo prastanja. To su sitne duse, spremne na sve samo da bude po njihovom i da dobiju sta su naumili. Mali su ti ljudi, sicusni kao mravi. Nisu nam ni do kolena, oko moje. Zato me ni ne brine sve to sto pokusavaju. Zajedno smo slozniji i pametniji, ne mogu nas nadmudriti sve dokle god cuvamo jedno drugo i ljubomorno stitimo svoje. Onog dana kada sam ti rekla DA pred svima, tog dana poverila sam ti svoj zivot i potpuno poverenje. Znam da to neces pogaziti i sigurna sam da ces se truditi da nam zivot bude jos veseliji i bolji. Kada sam ti rekla DA spremila sam se na sve sto moze da nas zadesi i smogla snage da se do kraja zivota budim pored tebe samo kao jos bolja licnost. Zelim radost, veliku ljubav i srecu za nas. To smo zasluzili. I boricemo se za to. Ne dam te, duso, i ti mene ne daj….

Pošalji "Ove noci necu plakati…pretocicu svoja osecanja u reci…" na Facebook Pošalji "Ove noci necu plakati…pretocicu svoja osecanja u reci…" na Google Pošalji "Ove noci necu plakati…pretocicu svoja osecanja u reci…" na My Yahoo! Pošalji "Ove noci necu plakati…pretocicu svoja osecanja u reci…" na Live Pošalji "Ove noci necu plakati…pretocicu svoja osecanja u reci…" na MySpace Pošalji "Ove noci necu plakati…pretocicu svoja osecanja u reci…" na Twitter Pošalji "Ove noci necu plakati…pretocicu svoja osecanja u reci…" na Digg Pošalji "Ove noci necu plakati…pretocicu svoja osecanja u reci…" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari