Za pola tepsije lose ribe! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Somebody74

Za pola tepsije lose ribe!

Oceni ovaj blog
Evo dok sam napisao ove dve, tri recenice veza sa internetom je pukla 2-3 puta. Ok tehnicki problemi, samo sto je interesatno to sto su se ti problemi poceli javljati kako je postalo gotovo jasno da ne idu u privatizaciju. E od tada je signal poceo slabiti da bi ovih dana to postao plac majke Bozije. Iskreno se nadam da ce ih prodati za pola tepsije lose ribe. A da ce novi vlasnik najuriti nogom u dupe, pa bar 60% zaposlenih.

Pošalji "Za pola tepsije lose ribe!" na Facebook Pošalji "Za pola tepsije lose ribe!" na Google Pošalji "Za pola tepsije lose ribe!" na My Yahoo! Pošalji "Za pola tepsije lose ribe!" na Live Pošalji "Za pola tepsije lose ribe!" na MySpace Pošalji "Za pola tepsije lose ribe!" na Twitter Pošalji "Za pola tepsije lose ribe!" na Digg Pošalji "Za pola tepsije lose ribe!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ... mnogi su mislili da na tuđoj nesreći mogu izgraditi svoju sreću ... ti mnogi , danas su pokojnici ...ovo se naročito odnosi na vođe i programere zla ... mnogi su mislili da će dobiti veće plate ako većinu zaposlenih odpuste( naravno , bez njih )...mnogi i danas misle ako stari nestanu da će bolje živeti ... i da ne nabrajam ... jer jugo ; pa ni ovaj punto, ništa nisu boljeg kvaliteta otkako su otpustili hiljade zaposlenih -- niti će išta biti bolje u državi zato što se masovno otpuštaju radnici ...
    ... atak na nečije pravo na rad , je atak na njegovu drštveno sociološku stabilnost ; to je atak na njega i njegovu porodicu ; to je atak na njihov ekonomski a zatim na biološki opstanak ... to je radnja sa osnovanom sumnjom da se vrše radnje sa genocidnim namerama --- ako je pojava masovna ; a ako je minorna ili usamljena onda je šikana i spada u teža krivična dela ...
    ...politička platforma sa takvim ciljevima masovnog otpuštanja radnika , u istoriji čovečanstva je poznata i svrstava se psihopatske diktature ... ljudi koji svojim stavovima podržavaju i propagiraju takvu politiku masovnih otpuštanja obrađeni su procesom psihopatizacije drštva --- te su u takvom stanju da se teško ili gotovo nikako leče ... konačno , oni su uvek žrtve sopstvenog psihičkog stanja ( jer ako se nađu takvi u porodici , porodica ih zbog svog mira izoluje ili izbegava - a spoljašnji zdrav svet uđe u sukob i uvek na kraju dobije rat ) ...
    ...dakle , projektovanje drugima zverski život , prvi je signal završne faze otuđenja od ljudi i ljudskosti ... tu medicina može malo da učini ...
  2. Somebody74 (avatar)
    Ajmo lagano, maltretiranje koje dozivljavam ljubaznoscu te stoke iz Telekoma je direktan atak na mene kao ljudsko bice. Jer ako ti neko proda neogranicen protok {SA STALNIM SIGNALOM} pri brzini od 4Mb a isporucuje ti ono sto je navedeno, sta je to? I da li ta goveda ocekuju neko razumevanje zarad takve usluge?
    p.s. ovo pisem koristeci Telenorov internet
  3. 123loncar (avatar)
    ...za lošu uslugu odgovorno je preduzeće telenor ... tu odgovornost ne nose 60% nedužnih koji bi po tvom scenariju bili kažnjeni i zloženi sociološko ekonomskom progonu ( a to sam već apsolvirao ) .. dakle , odgovorni rukovodilac za ugovorene usluge pravno / matrijalno / i moralno snosi krivici i posledice za neispunjavanje obaveza ... tako da možeš da tužiš preduzeće ili njega --a ne da projektuješ zlo ljudima uz izuzetno mudru argumentaciju "goveda" ... ja ne sporim tvoj iskaz u vezi loše usluge ; čak šta više mogu da se i priključim -- ne dopada mi se tvoje lociranje krivca i tvoje projektovanje masovnog zla određenoj grupi ljudi ( koju čak i nemožeš i da objektivno zamisliš ), koju sa pozicije nezadovoljnog čoveka optužuješ nedužne ... kad to budeš pojmao ; naćićeš odgovornog čoveka i nateraćeš ga da preduzeće poštuje ugovorene obaveze ili ćeš promeniti provajdera ... Pozdrav !

P.S. " ako su oko mene svi neljudi ; dovoljan je to razlog, da ja budem jedini čovek međ njima - po ceni života "
  4. Somebody74 (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...za lošu uslugu odgovorno je preduzeće telenor ... tu odgovornost ne nose 60% nedužnih koji bi po tvom scenariju bili kažnjeni i zloženi sociološko ekonomskom progonu ( a to sam već apsolvirao ) .. dakle , odgovorni rukovodilac za ugovorene usluge pravno / matrijalno / i moralno snosi krivici i posledice za neispunjavanje obaveza ... tako da možeš da tužiš preduzeće ili njega --a ne da projektuješ zlo ljudima uz izuzetno mudru argumentaciju "goveda" ... ja ne sporim tvoj iskaz u vezi loše usluge ; čak šta više mogu da se i priključim -- ne dopada mi se tvoje lociranje krivca i tvoje projektovanje masovnog zla određenoj grupi ljudi ( koju čak i nemožeš i da objektivno zamisliš ), koju sa pozicije nezadovoljnog čoveka optužuješ nedužne ... kad to budeš pojmao ; naćićeš odgovornog čoveka i nateraćeš ga da preduzeće poštuje ugovorene obaveze ili ćeš promeniti provajdera ... Pozdrav !

P.S. " ako su oko mene svi neljudi ; dovoljan je to razlog, da ja budem jedini čovek međ njima - po ceni života "

Ne, to sto sam napisao da kucam sa Telenora, to je zato jer sam juce batalio budjavi Telekom koji ima odvratno los signal. A to kao naci cu odgovornog pojedinca..... to su bajke za malu decu. U principu kada kaznis masu zbog greske pojedinca, onda se masa potrudi da upristoji tog pojedinca. To provereno radi posao.