KRAJ LETA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

KRAJ LETA

Oceni ovaj blog
Opustele plaže ......kraj..... kraj mnogo čega ? Još samo sunce žal prekriva !

Pošalji "KRAJ LETA" na Facebook Pošalji "KRAJ LETA" na Google Pošalji "KRAJ LETA" na My Yahoo! Pošalji "KRAJ LETA" na Live Pošalji "KRAJ LETA" na MySpace Pošalji "KRAJ LETA" na Twitter Pošalji "KRAJ LETA" na Digg Pošalji "KRAJ LETA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. miwka (avatar)
  2. Marija (avatar)
    letnje ljubavi iznova i iznova daju iluziju da je u zivotu svako cudo moguce
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    Nekada bude i početak....

Ima srećnika još,moj Lončaru....
  4. vision7 (avatar)
  5. slutnja @ (avatar)
  6. 123loncar (avatar)
    Hvala svima !

...sećam se svih svojih polazaka u školu ...teško je bilo ..naročito nisam mogao da se rastanem s plažama, koje su dale toliko ljubavi - toliko nežnosti- toliko snova i divnih obećanja sa zaklinjanjima ... nikad nisam zaboravio sunce koje je sijalo kao da će avgust večno trajati .. samo za nas i naše ljubavi svetlošću obasjane ... i svakog leta zapadao sam u tu fantaziju i čaroliju avgustovsku ... ni danas mi ne godi to septembarsko rastajanje s plažama ; naročito ne sećanje na njih ......početak školske godina i jesenje kiše , za navek nas rastavljaju .. ostaju samo sećanja ... sećanja, kad smo se ispraćali tih kasnih septembarskih dana prepuni tuge i nemih slutnji ...

... za sve vas i one koji nose ovu letnju setu ...

Ažurirano 02.09.2012. u 15:39, autor: 123loncar
  7. 123loncar (avatar)
  8. 123loncar (avatar)
    ...bože , kakov je to detinjstvo , to školsko doba , što živi u meni...
    ...bože , kako su se ucratala u meni ta leta i sva septembarska seta....
    ...juče je padala kiša i izbrisala tragove u pesku , na rečnoj obali od ovog leta !
  9. LadyDydy (avatar)
    [QUOTE=123loncar;bt167933]Hvala svima !

...sećam se svih svojih polazaka u školu ...teško je bilo ..naročito nisam mogao da se rastanem s plažama, koje su dale toliko ljubavi - toliko nežnosti- toliko snova i divnih obećanja sa zaklinjanjima ... nikad nisam zaboravio sunce koje je sijalo kao da će avgust večno trajati .. samo za nas i naše ljubavi svetlošću obasjane ... i svakog leta zapadao sam u tu fantaziju i čaroliju avgustovsku ... ni danas mi ne godi to septembarsko rastajanje s plažama ; naročito ne sećanje na njih ......početak školske godina i jesenje kiše , za navek nas rastavljaju .. ostaju samo sećanja ... sećanja, kad smo se ispraćali tih kasnih septembarskih dana prepuni tuge i nemih slutnji ...

[B]... za sve vas i one koji nose ovu letnju setu ...[/B]

[video=youtube;vVAK3yNz864]http://www.youtube.com/watch?v=vVAK3yNz864[/video][/QUOTE]

Ovo je baš lepo i nežno. :think:
    Videh i ne zeleh ignorisati.
    Obradovala sam se čak postojanju Lončarevih plaža i avgust-nezaborava,
    čak sam se i ponadala da Zxy je u pravu,da ste nekad bili jako romanticni,
    pa se sad pitam ,
    gde je i zašto je, taj prelomni trenutak vaseg života nastao,
    da bilo koju damu budete danas u stanju nazvati "Marom svinjarkom sa Ade"
    jer i da je u pitanju svinja i ona bi se srdila, sto ste joj rekli da je Mara a ne svinja.
    :think:
  10. 123loncar (avatar)
    "Marom svinjarkom sa Ade"

...u stvarnom svetu Mara je bila retko lepo stvorenje....imala je tu neoprostivu manu ...pored lepote imala je i dostojanstva - važnica....bila je iz siromašne porodice , časna , hrabra....nije padala na krišku hleba - a bome ni za zlatan broš...svet je osudio da samuje , pored svinja i tako se izdržava....
    ...život zna da uništi prvo čovekovu dušu , a sa njom i njegovo telo....iz straha , čovek se batrga , vuća - a život mnogima biva kao živi pesak...verovatno u takvom životu , mnogi izgube svoj romantizam - braneći se , ponekad čovek ubije i slobodu !