Vreme i sisa - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Somebody74

Vreme i sisa

Oceni ovaj blog
Bilo je to pre par godina kada sam ja ,zarad hobija, naisao na jednu prodavnicu koja je prodavala meni neophodno za moj hobi. Ali po veoma povoljnim cenama, mislim bavim se ja tim hobijem i danas a i danas ta prodavnica to prodaje. No, da se vratim na pricu. Elem, naisao sam tada i primetio tamo jednu zaista zgodnu mladu zenu da radi tamo, tada nisam ni slutio da je ona supruga vlasnika te radnje. I poceo sam dolaziti tamo sve cesce a ta zena je, uz nase neobavezne razgovore, pocela dolaziti na posao sa sve vecim dekolteom. A grudi su joj divne i danas ali su tada bile jos lepse.
Dolazio sam u to neko vreme medju smena, dakle kada su tu bile obe prodavacice pa je meni postalo jasno sta se valja iza brda onog trenutka kada joj je koleginica rekla :"Sta si isturila te sise ka coveku?!".
E tada je doslo do razovora koji se odvijao medju nama a koji su komotno mogli da prate i svi oko nas. I da ne davim, svelo se na to da ja nisam zeleo da budem niciji ljubavnik. Iz straha da me neko ne juri sekirom po avliji (uvek mi je ukljucena i ova veca glava). A u tom braku postoje i deca, a deca su za mene svetinja. Na kraju se ona povukla pomalo pokislo, da ne upotrebim jedan drugi tecni pridev. A ja sam otisao pun sebe , a nisam to pokazivao, jer se ipak takve sise pale na mene... Posto hobi nisam menjao svratio sam juce da opet za male pare kupim potrebno. Dekolte nije bio tako dubok, ali dovoljno dubok da se na grudima vidi da je koza pocela da stari. Dosavsi sinoc kuci i ostavljajuci kupljeno zamislio sam se da li je vredelo to ispustanje prilike da se druzim sa tim grudima u punom njihovom sjaju? Neznam, zemlja okrugla a na njoj se ljudi heftaju na svakom cosku a ja drzim do nekog morala...........

Pošalji "Vreme i sisa" na Facebook Pošalji "Vreme i sisa" na Google Pošalji "Vreme i sisa" na My Yahoo! Pošalji "Vreme i sisa" na Live Pošalji "Vreme i sisa" na MySpace Pošalji "Vreme i sisa" na Twitter Pošalji "Vreme i sisa" na Digg Pošalji "Vreme i sisa" na del.icio.us

Oznake: lepo
Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Haha ,dobra ti je priča
    samo trebalo bi da dodaš još smajla
    bar još dva
  2. alsindjic (avatar)
    Zanimljivo,mislim da bi se kajao sta god da si uradio,to su takve situacije.***.zivot..
  3. Калуђер (avatar)
    Много јак текст
  4. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Калуђер
    Много јак текст

5. Somebody74 (avatar)
    A ima i drugi deo....