Obavestenje sekti ateista - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Anarhizam

Obavestenje sekti ateista

Oceni ovaj blog
.
Buduci da ova sekta spamuje moj blog pod nazivom -
PREVARANTI - koliko neki ateisti mogu da budu neobrazovani i arogantni???!

http://forum.krstarica.com/entry.php...i-i-arogantni-!

dajem im sledece objasnjenje:

Molio bih clanove gore pominute sekte da mi ne spamuju blog!!!,
ako zelite diskusiju imate ovde na krstarici, na PDF-u Religija - kutak za ateiste, otvorite temu, pa nastavite...

Tikvu u vodu, tikva iz vode (ima narod za to i zivopisniju izreku, koji ovoj sekti vise odgovara: "Ja te krstim a ti p*dis"
Najgore je kad ljudi misle da SVE znaju...

OVO JE BLOG NIJE PODFORUM!!! vidim da neke stvari ne razumete, u svemu ste neuki

OVAJ BLOG JA MODERISEM !!!

Upucujem vas na pravila ponasanja Portala Krstarica, vidim novi ste pa ne znate:

Svaki buduci spam ce biti obrisan!!!

Usao sam vam u podsvest, sanjate me..., to mi je i bio cilj
Dugo, duugo, duuugo cete vi mene imati u svojoj podsvesti

Koliko vidim vec danima (na vasem forumu) pisete solilokvijume, sa gomilom psovki (http://forum.ateisti.com/forum/topic/684?&page=3 post br. 56 i dalje) i uvreda (zbog cega bi na svakom drugom forumu bili banovani),
a bez mogucnosti da vam odgovorim; tri puta ste me banovali, a da pri tom nisam ni
jednom preksio pravila foruma, nekog uvredio ili sl., pardon osim vasu sujetu, imao jace argumente od vasih,
kritikovao vase neznanje, jednoumlje i bezprizornu i nevidjenu mrznju prema vernicima

Alo ljudi, dozovite se pameti, vi sirite govor mrznje, netrpeljivost prema vernicima!!!

"Ne dokazuje se sebi sopstveni zdrav razum tako što se sused zatvara u ludnicu.", Dostojevski

Tako to radi sekta ateista koja ima za cilj prosvecenje naroda

Zato, nastavite da lupetate na vasem forumu. ( blog je postavljen 07.09. (obavestio sam vas) a danas je 09.09. , imali ste vremena
da se ukljucite, ali vi ste za to vreme "baljezgali" na vasem forumu, rok za zalbe istekao )

SEKTASI - Banovani ste sa mog bloga!!! princip reciprociteta.

P.S. Uzgred, ja sam ateista, vidim da ste zbunjeni, ateista, ne i sektas kao vi "ateisti sektasi".

Ja sam ateista po rodjenju, uskoro u porodici i cetvrta generacija ateista .
(Ako niste znali, tri generacije zahvataju jedan vek, znaci duze od jednog veka, ateisticka aristokratija, bre )
A vi "skoro" preobraceni ateisti, ne mozete bez autoriteta, jednog boga ste odbacili,
a sad postali mnogobosci
: Dokins, Hoking, Rasel itd. itd. Imate li vi nesto u svojoj glavi?

Umalo zaboravih Pedju Tarota!

Sektasi, sta drugo reci!

http://forum.krstarica.com/entry.php...ni-!?bt=167324

Posto ste cuvene demokrate, da vas vidim, hocete li okaciti na vasem forumu link za ovja blog???

Pošalji "Obavestenje sekti ateista" na Facebook Pošalji "Obavestenje sekti ateista" na Google Pošalji "Obavestenje sekti ateista" na My Yahoo! Pošalji "Obavestenje sekti ateista" na Live Pošalji "Obavestenje sekti ateista" na MySpace Pošalji "Obavestenje sekti ateista" na Twitter Pošalji "Obavestenje sekti ateista" na Digg Pošalji "Obavestenje sekti ateista" na del.icio.us

Ažurirano 09.09.2011. u 22:40, autor: anarchos

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari