Dzaba

Jao koliko vas ne podnosim.
Glupi dosadni seljaci smrdljivi.
Ne mogu da dishem dok skrolujem po vashim idiotarijama lolanjima i prosto neproshirenim skoro pa rechenicama bez smisla i poente.
A opet kao pravi mazohista uzivam u gadjenju pa mu se uvek vratim bar za kratko.
Posle mi bude jako lepo jer se bavim nechim drugim i jako blam i sramota kad se setim s kim sam bio u "drushtvu"...i provodio vreme pa makar bilo i virtuelno.
Ima vas svuda i kad chovek ugasi komp...u prevozu,na stanici,u redu za neshto...dok po vrucini chekash da dodjesh na red pred shalterom ili te neko iritira bukom dranja kao konj sishao sa planine dok nekom drugom preprichava patetichne banalizacije i dogodovshtine svoje jadne bedne i potpuno nevazne egzistencije....sveprisutni ste kao neunishtivost gluposti koju nosite u sebi.
Da vam pozelim i dam savet znam da necete prihvatiti,ruku na sebe retko ko dize tako da....dzaba.

jabba-the-hutt.jpg
 
Dzaba.
Ne mozes pobeci od nas. Od foruma, bloga, ljudi, njihovih reci, stavova, njihove energije...
Pripadas ovde.
Ne mozes pobeci od sebe.

Mozes samo pokusati da malo manje mrzis sebe.
Tada ces manje mrzeti uopste.
Forum i narocito blog mogu upiti svu tvoju mrznju.
Zato je dobro da se das ceo, da dozvolis blogu da iz tebe upije ono najgore. To "najgore" ce ostati tamo gde mu je mesto, na blogu, a ne u srcu.
Cena samo izgleda visoka, ali je cisto srce velika nagrada. Posle u to srce mozes staviti ponesto lepo.
Ako imas problema da pocnes da pises, prosetaj do popa, rabina, muftije, konobara, i ispovedi se. Neam pojma kako se to radi, ali mi zvuci kao dobar pocetak pretvaranja emocija u reci.
Ma ne podnosim ni ja tebe. :)
pozdrav.
 
Koji si ti genije ...samo te niko još nije otkrio, šteta možda bi mogao da spasiš i kultivišeš ovaj "seljački i prostački narod"!!
Lepo si rekao da si mazohista, pa šta više reći jadni čoveče ubij se sam i uživaj u tom trenutku!:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top