Da se razumemo!!

E, da se sad ja malo "raširim" na ovom blogu :zcepanje: hmmm... već se osećam kao kod kuće
Da vidimo, da vidimo.... ovako, meni vec duguješ jednu plazmicu, dok to ne odradiš, nema slati dalje :rtfm:
Znaš, već smo potvrdili to da si malo zbunjen, pa ti se oprašta otvaranje bloga bez povoda
mada ja ipak mislim da povod postoji jer, ne bi ti kuckao ništa bez razloga :zcepanje: nešto si izbacio iz sebe putem ovog bloga i šta god da je, možda je čak i lepše od nekih blogova koje sam čitala, a bili su sa povodom... eto čak si i kompliment dobio, jeeeee..... ja to retko muŠkima :lol:
 
Ninel;bt161120:
Da vidimo, da vidimo.... ovako, meni vec duguješ jednu plazmicu, dok to ne odradiš, nema slati dalje :rtfm:
.... ja to retko muŠkima :lol:

Alo bWee sestro slatka, od kude Ja tebi plazmu dugujem :eek: :eek:??
Ti vidLa da ja zbunit, pa do balčaka da mi ut....ovaj, mislim, iskoristiš :rotf: :rotf:!!

Da ti nisam obeČo i nekakvog "Juke"-a :hahaha::hahaha:?
 
meni brez 80x80 cm...niš manja plazma...to je pod prvo,
a pod drugo..Nin..darling, pa nije da nije ništa pustio u promet ovdi na fol praznom blogu...zabaciJo udicu da upeca ribicu :)
 
Tol;bt161127:
meni brez 80x80 cm...niš manja plazma...to je pod prvo,
a pod drugo..Nin..darling, pa nije da nije ništa pustio u promet ovdi na fol praznom blogu...zabaciJo udicu da upeca ribicu :)

Pod prvo, jel' tvoji gabariti podržavaju traženi gabarit??
Pod drugo, ne ribicU, veČ ribicE :rotf::rotf::rotf:!!
 

Back
Top