TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću

Oceni ovaj blog
Dok šetate ulicom , sa ili bez dece / unučićima - pored vas svet ; ljudi prolaze - mislite sa istim problemima i uživanjima kao što su vaša . Nikom ne pada napamet , da međ tim običnima ima:časnih pripadnika službi ; plaćenih patriota - zaštićenih svedoka ; ljudi zveri , krvavih ruku do ušiju.
Tek kad stignete kući , ponekad vas upozore: da se njima otrgla po koja zver i sad radi samostalno iz zadovoljstva: ubija , secka -- ždere ( naravno bez njihovog naloga - što mogu naknadne istrage kroz par decenija i da opovrgnu ; ali to danas i nije važno kad je neko žrtva bez traga i glasa, statistički broj koji niste očigledno vi ) . Tad zastanete i zahvalite se Bogu, što niste na meti službi ili pak što ste srećan dobitnik ; koji je mirno bez straha prošao pored zveri državnih službi i živ i zdrav stigao kući .. Bingo ! Bože baš sam srećković , u toj igri ruskog ruleta sa državnim službama i njihovim zverima .

Pitanje je samo kog dana neko vaš ili vi, neće imati tu dobitničku sreću ili dobitnu kombinaciju ; nakon čega biće pisano po novinama nešto ovakvo - dugi niz godina.

Paravinja po nalogu DB-a ubio Dadu Vujasinović?

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/171018/Paravinja+po+nalogu+DB-a+ubio+Dadu+Vujasinovi%C4%87.html

.. vlast je priznala , da od miloševićeve ere do danas ima oko sedamsto osamsto nerazjašnjenih ubistava ; no , u tu cifru nisu ubrojani oni kao što je do juče bio i ovaj slučaj --- a reč je o nekoliko hiljada samoubistava .... Mi šetači i dalje ćutimo i igramo ruski rulet - čudna smo mi fela ?

Pošalji "TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću" na Facebook Pošalji "TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću" na Google Pošalji "TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću" na My Yahoo! Pošalji "TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću" na Live Pošalji "TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću" na MySpace Pošalji "TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću" na Twitter Pošalji "TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću" na Digg Pošalji "TVRDILO SE DA SE SAMA UBILA - čovek koji nije imao dobitničku sreću" na del.icio.us

Ažurirano 07.08.2011. u 13:35, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. nesa973 (avatar)
    Meni se čini da Paravinja hoće da dobije status zaštićenog svedoka.
    Tako bi se oslobodio optužbe za ubistvo Antonije Bilić.
  2. coviax1 (avatar)
    Treba ih čuti kad se napiju,ali to biva sve ređe-sve su oprezniji jer se bliže dani otvaranja i njihovih dosijea!
  3. 123loncar (avatar)
    ....ma za mene to nije problem ... problem je što šetam ja ulicama i živim u gradovima , kao i : moje komšije ; moji znani i neznani prijatelji ; meni znana i neznana deca - sa raznoraznim zaštićenim svedocima ( bivšim radnicima DB , ubice , zlotvori , likvidatori -- neljudske zveri ) ; časnim danas radnicima bezbedonosnih službi ( za koje već sutra čujem da su odbegle zveri bez kontrole raznih bezbedonosnih službi ); časnim patriotama koje p'laćaju sve balkanske vlade ( a sutra čujem da su vršili genocid , pljačkali i palili ) ; i tako to ...
    ... ovo je po meni strašan problem, da neznam koje zver i da sam namerom države izložen tom smrtnom riziku ( uzgred za koji - rizik -- radnici stranih država kod nas imaju dupli i trodupli radni staž ; a trostruke i četvorostruke nadnice za životni rizik --- rusi su to prvi objavili - Putin --- , ostali kriju ) ....
    ...i još veći je problem što ljudi o tome ćute kao da nije to istina kojoj su izloženi , kao da sve to nedešava se u njegovoj državi i nema veze sa njim - njegovom decom -- njegovim prijateljima -- strašno ..
  4. a_patrid (avatar)
    Bravo!!!

Jos dugo ce ti nama krojiti kapu. Niko njih ne sme da dodirne dok se ne zamere sluzbi
    ili dok ne ugroze nekog pretpostavljenog. Sakrili su se iza visokih ograda u vilama ili slicno,
    "tajnoviti i kontraverzni" biznismeni, finansijeri politickih partija.....Povremeno izvuku neku sitnu
    olos (zlikovca), koju su tek eto "skoro" otkrili.... znaju "sluzbe" gde su oni i sta rade...
    cekaju trenutak da ih potrose i eto "otkriju" tako nekog... kao sto si napisao, covek ne moze
    a da se ne zgrozi na pomisao da takvi ljudi (monstrumi) prolaze pored njihove dece, mozda im se i nasmese...

Da se ne ponavljam, bravo... aktuelno...svaka cast...
  5. 123loncar (avatar)
    Hvala !

Radostan sam kad sretnem ljude koji vide i razmišljaju časno i čovekoljubivo .. Hvala vam !
  6. Shade (avatar)
    Izgleda da nam od svih igara na sreću ruski rulet ide najbolje.
    Eto, ti si nešto uradio - naterao si nas da malo razmišljamo.

Bravo!
  7. hirajgoagain (avatar)
    mozda ima i mushkarcina koje se nocu oblace u haljine i shetaju pred ogledalom.
    neukusno ovo al stavite negde gde je ukusno