nepokušaj

Pogledom praznim u daljinu
jednim uzdahom nadanja
probudih sećanja tminu
i bol večnog stradanja.

Govor dal ikakvog sad ima smisla
kad želju mi u pokušaju gušiš svaku
kad misao tuguje i usna se stisla
želeo sam te upoznati, ali ne ovaku.

Da li je cena ovog plaćanja
mučenje mojih misli bez kraja
i naknada nekog vraćanja
zbog mog kukavnog nepokušaja?





 
:hahaha:

Pa ako se kukavno ponasas, nego sta nego da treba i cenu jos vecu da platis. :lol:

Sala, ali ko ti je kriv, a i da li je moguce da ti pises molim te, ljubavne pesme?
2234uzas.gif




Pikolina, ti mene nikad ozbiljno u životu nisi shvatala,...
ni kad sam se radovao, ni kad sam patio,...
misim da je krajnje vreme da se u tom smislu koriguješ,...
:rumenko::rtfm:
 
Poslednja izmena od moderatora:
picololeone;bt159139:
:hahaha:

Pa ako se kukavno ponasas, nego sta nego da treba i cenu jos vecu da platis. :lol:

Sala, ali ko ti je kriv, a i da li je moguce da ti pises molim te, ljubavne pesme?
2234uzas.gif
Moguće je lafice,ali je i reč o apstraktnom istovremeno i to veoma duboko zahvaćenog!
Pa,takav je ovo Pesnik...
Savršeno!:klap:
 
Odvojiti forum od bloga je jako teško nekima, ipak nada poslednja umire, pa će se valjda jednog dana naučiti :)

Svaka čast Divilac, pesma je sjajna, prava pitanja si joj postavio :ok: :klap:

A za Lorenu, svaka čast :zaljubljena:
 
Za gornji post sam siguran (skoro) da imam spec.odobrenje Pesnika,a i prijateljice mog srca Male lavice kojoj sam spreman da se s lakoćom i drugi put izvinem...
Moje razumevanje bloga je prilično slobodoumno (kao i večine toga) i zaista nije u matricama dosadašnjim sasvim,ali i ovde ima moderacije-šta nije u skladu s pravilnikom-na posao izvolite...
 
picololeone;bt159139:
:hahaha:

Pa ako se kukavno ponasas, nego sta nego da treba i cenu jos vecu da platis. :lol:

Sala, ali ko ti je kriv, a i da li je moguce da ti pises molim te, ljubavne pesme?
2234uzas.gif


...neka tebe neka,.....a možda je ova pesma baš tebi napisana,...a?....šta sad kažeš?:lol:
 

Back
Top