nepokušaj - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

divilac

nepokušaj

Oceni ovaj blog
Pogledom praznim u daljinu
jednim uzdahom nadanja
probudih sećanja tminu
i bol večnog stradanja.

Govor dal ikakvog sad ima smisla
kad želju mi u pokušaju gušiš svaku
kad misao tuguje i usna se stisla
želeo sam te upoznati, ali ne ovaku.

Da li je cena ovog plaćanja
mučenje mojih misli bez kraja
i naknada nekog vraćanja
zbog mog kukavnog nepokušaja?

Pošalji "nepokušaj" na Facebook Pošalji "nepokušaj" na Google Pošalji "nepokušaj" na My Yahoo! Pošalji "nepokušaj" na Live Pošalji "nepokušaj" na MySpace Pošalji "nepokušaj" na Twitter Pošalji "nepokušaj" na Digg Pošalji "nepokušaj" na del.icio.us

Ažurirano 30.07.2011. u 02:28, autor: divilac

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. picololeone (avatar)
    :hahaha:

Pa ako se kukavno ponasas, nego sta nego da treba i cenu jos vecu da platis. :lol:

Sala, ali ko ti je kriv, a i da li je moguce da ti pises molim te, ljubavne pesme?[IMG]http://img01.imagecanon.com/thumbs/50102/2234uzas.gif[/IMG]

[I][COLOR="blue"]
    Pikolina, ti mene nikad ozbiljno u životu nisi shvatala,...
    ni kad sam se radovao, ni kad sam patio,...
    misim da je krajnje vreme da se u tom smislu koriguješ,...[/COLOR][/I]:rumenko::rtfm:
    Ažurirano 05.08.2011. u 08:31, autor: divilac
  2. coviax1 (avatar)
    [QUOTE=picololeone;bt159139]:hahaha:

Pa ako se kukavno ponasas, nego sta nego da treba i cenu jos vecu da platis. :lol:

Sala, ali ko ti je kriv, a i da li je moguce da ti pises molim te, ljubavne pesme?[IMG]http://img01.imagecanon.com/thumbs/50102/2234uzas.gif[/IMG][/QUOTE]
    Moguće je lafice,ali je i reč o apstraktnom istovremeno i to veoma duboko zahvaćenog!
    Pa,takav je ovo Pesnik...
    Savršeno!:klap:
  3. Amaunet (avatar)
    Odvojiti forum od bloga je jako teško nekima, ipak nada poslednja umire, pa će se valjda jednog dana naučiti

Svaka čast Divilac, pesma je sjajna, prava pitanja si joj postavio

A za Lorenu, svaka čast
  4. coviax1 (avatar)
    Za gornji post sam siguran (skoro) da imam spec.odobrenje Pesnika,a i prijateljice mog srca Male lavice kojoj sam spreman da se s lakoćom i drugi put izvinem...
    Moje razumevanje bloga je prilično slobodoumno (kao i večine toga) i zaista nije u matricama dosadašnjim sasvim,ali i ovde ima moderacije-šta nije u skladu s pravilnikom-na posao izvolite...
  5. divilac (avatar)
    Citat Original postavio picololeone

Pa ako se kukavno ponasas, nego sta nego da treba i cenu jos vecu da platis.

Sala, ali ko ti je kriv, a i da li je moguce da ti pises molim te, ljubavne pesme?

...neka tebe neka,.....a možda je ova pesma baš tebi napisana,...a?....šta sad kažeš?