Ceo život sa kretenima (1. deo) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

jebenoiskreno

Ceo život sa kretenima (1. deo)

Oceni ovaj blog
Priču sam namerno podelila u dva dela - u prvom sam još bila neiskvareno, krajnje požrtvovano i dobro-glupo devojče, a u drugom sam pod uticajem poslednjeg kretena u ovom postu malo podivljala i pokušala da budem fatal bitch. Posle sledi jedan epilog na celu temu (iliti kako se sve završilo), da malo proanaliziram i dam im dijagnozu i da vam eto malo razbijem utisak zabavne sapunice. Nego za početak da počnem... :)

Moj prvi poljubac dogodio se kada sam završila osmi razred, sto sam tad smatrala za kasno, a tek sad što smatram kada su mlade generacije toliko uznapredovale, prosto me je blam (lažem, nije, zabole me). Beše to sa dečkom kog ću ovom prilikom zvati umr. Dominantni/u. Dve godine stariji od mene, glavni u kraju (medju klincima, al to kao nema veze), realno po svemu prosečan...osim po svom ogromnom egu i samopouzdanju, a rekla bih i nekim potisnutim kompleksima kako to već uglavnom biva u tim slučajevima. Prvo smo spontano počeli da se družimo usled čega je on počeo da specijalno pred mojim očima razbija iluziju (hmmm više nisam baš sigurna da je iluzija u pitanju) lošeg bezosećajnog momka. Još se sećam gde smo prolazili kada je rekao "Svi misle da ja nemam srce, ali to nije istina" i kako sam tada bila fascinirana i dirnuta jer sam mislila da sam nešto posebno za njega kad mi se tako otvara. Doduše izgleda da i jesam bila, samo što kad je on u pitanju 'nešto posebno' ne znači i 'nešto prema čemu se ophodim posebno lepo'............

Nastavak priče pročitajte na mom kompletnom super blogu i obavezno me tamo ocenite i ostavite komentar. Pišem samo za vas, uključite se u moj svet klikom na link:

[url]jebenoiskreno.blogspot.com/2011/07/ceo-zivot-sa-kretenima-1-deo.html[/url]

Pošalji "Ceo život sa kretenima (1. deo)" na Facebook Pošalji "Ceo život sa kretenima (1. deo)" na Google Pošalji "Ceo život sa kretenima (1. deo)" na My Yahoo! Pošalji "Ceo život sa kretenima (1. deo)" na Live Pošalji "Ceo život sa kretenima (1. deo)" na MySpace Pošalji "Ceo život sa kretenima (1. deo)" na Twitter Pošalji "Ceo život sa kretenima (1. deo)" na Digg Pošalji "Ceo život sa kretenima (1. deo)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano