Nije mi zao

Ja sam licemer!
Žena htela da ide na koncert, ja joj rekao: koji ćeš đavo, znaš da je pijana i da može da bude srannje. Ipak je otišla i nije se smorila, kaže: takva je ona. Dobro, rekoh. Ali žali Bože one pare, ako mene pitaš.
Pre neki dan kaže: si čuo da je umrla?
Baš me reko' briga! Imam ja i Hendriksa i Dženis i Morisona i koliko ih hoćeš pokojnih od droge, ne zamaraj me s njom!
A onda juče čujem da karte sa poslednjeg koncerta idu preko E-baya za dobru kintu...
Ženo, jel ti ostala možda pocepana karta sa koncerta one pijandure?! Mislim, čisto da povratimo pare.
 
Baba-hvala za brojanje;)
Vudu,sta tu ima licemerno sto pokusavas da vratis bacene pare..sa moje tacke gledista,bacene su jer pokojna umetnica nije ispostovala narod koji je dosao da je slusa.Ne zato st nije htela vec zato sto nije mogla,nije bila u stanju da se drzi na nogama a ne koncert da odrzi.To treba organizatorima,menadzeru kome god od te raje nabiti na nos,i njima koji su je eksloatisali a znali su da nije u stanju da peva,a organizovali su turneju.Valjda da je izrabe i iskoriste dok jos mogu..strahota..prema tome ..samo napred,ako se pare mogu uzeti.Posteno bi bilo da su ih sami vratili.
 
Ako mislim da je budala onaj što je dao pare za onakav koncert, onda bi bilo logično da držim za još veću budalu onoga što bi kupio pocepanu kartu sa tog neuspelog koncerta. Ako bih ja da takvom prodam tu nesrećnu kartu i zaradim na njemu, šta sam onda ja?
Prvo belo gledam ženu što me pita da idem na koncert s njom, potom je nahranjene sujete što sam bio u pravu malo ismevam kad se s koncerta vrati, a na kraju joj tražim kartu da je eventualno prodam!
Licemer.
Jel tako?
 
Kao prvo,nemoj tako,niko ne opravdava njeno ponasanje,ali treba uzeti u obzir da je ona samo jedno dete upalo u svet soubiznisa,dakle,neisformirana licnost,kojoj su drugi,mediji,postavljali merilo vrednosti.Kakav je to svet ako prate svaki tvoj korak,ako jedva cekaju da se sapletes i padnes?Ona je samo mlada osoba koja nije izdrzala(samo jedna od mnogih) veliki teret na svojim plecima,koji su joj drugi postavili.
 

Back
Top