Stvar karme - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

Stvar karme

Oceni ovaj blog
.

Puštaš me,naizgled nezainteresovano
da srećem druge dok se ne zaljubim,
u poslednjem trenutku pojaviš se čudno
i nateraš me da konačni izbor gubim.

Možda mi i nismo jedno za drugo
al` drugi niko,izgleda,i za nas nije
igra nam je slična ruskom ruletu
postaje mrtav onaj koji je dobije.

Ja sam Sunce što vrelinom izgara
a ti Mesec što lažno zavodi,
i opet smo sami,svako na svome
kako nas već karma kroz vekove vodi.

...

Pošalji "Stvar karme" na Facebook Pošalji "Stvar karme" na Google Pošalji "Stvar karme" na My Yahoo! Pošalji "Stvar karme" na Live Pošalji "Stvar karme" na MySpace Pošalji "Stvar karme" na Twitter Pošalji "Stvar karme" na Digg Pošalji "Stvar karme" na del.icio.us

Ažurirano 26.07.2011. u 23:19, autor: lejla.al.dbuni

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mari47 (avatar)
    Lejla, ova pesma ostavlja dojam na prvo
    čitanje. Kod mene je bar tako.
    Sa par stihova ispričati ceo život - stvarno....
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio mari47
    Lejla, ova pesma ostavlja dojam na prvo čitanje.
    Kod mene je bar tako.Sa par stihova ispričati ceo život - stvarno....
    Ceo život i može stati u par stihova,ako se izvuče poenta življenja.

Lepo je da si svratila,Mary..
    Tvoje prisustvo u komentraima mi pričinjava zadovoljstvo...
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio ipetroni
    Da, prava ljubav jeste karma. I karma ima jednako pravo da bude loša koliko i dobra.
    Nešto se desi u ljudima kada se prelije strast. Ne može se vratiti u čašu, ne vredi rasuta po stolu.
    Treba znati ostati sam na svome.

bravo za stihove
    Bravo za komentar.. !
    Zaista si u par reči naslikao osnovnu poentu strasti,Ipetroni...
    I treba znati ostati na svome,svakako...malo ljudi to može,zato su oni i vredni.

4. faraonn (avatar)
    ...nedaj svoj princip Mjesečevog principa, Princesin...i maladi Ra je ponikao od Sin_a vavilonsko- asirskog...nedaj svoje znamenje
    koje simboliše sve izvore koji izvirati ,-znaju...proždiri i obnavljaj ali ne,-ustupaj...
  5. luna-luna (avatar)
    Lejla...ne bih da se ponavljam...ali...moram..ne znam nista o tebi a tako si mi bliska....ili smo slicne, negde, nekako...ne znam sta da ti napisem...ostavljas me bez reci...a to veruj mi, nije bas cesta pojava ...oslikala sam tvoje stihove, jer ne znam kako drugacije da ti opisem koliko mi se dopadaju...

6. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio venera75
    Lejla...ne bih da se ponavljam...ali...moram.ne znam nista o tebi a tako si mi bliska....ili smo slicne, negde, nekako...ne znam sta da ti napisem...ostavljas me bez reci...a to veruj mi, nije bas cesta pojava .oslikala sam tvoje stihove, jer ne znam kako drugacije da ti opisem koliko mi se dopadaju...
    Oslikala si ih sjajno,draga moja!!
    Ti si jedina koja moje stihove oslikavaš,a činiš zaista to sa posebnim ukusom koji mi se dopada,jer je sličnom mom.
    Ne kažem to radi laskanja,ostavim komentar samo kada sam dodirnuta nečim što moje oko i moj um zapazi kao posebno vredno.

Opisala si stihove na najlepši moguć način...slika usamljene žene i njen položaj u kome je prikazana na njoj govori dovoljno.
    Zato je ovaj tvoj komentar poseban,Venero...

Hvala ti što si pored mene....
  7. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ..nedaj svoje znamenje
    koje simboliše sve izvore koji izvirati ,-znaju...proždiri i obnavljaj ali ne,-ustupaj...
    Ne dam ga,jer ne umem drugačije nego da ga branim..
    Bez njega ja nisam ja,moj Faraonne..

To znamenje nema cenu,pa nije ni podložno kvalitativnoj ljudskoj meri.
    I zato bilo koja cena koju moram da platim ( a plaćam je redovno ) kako bih ga zadržala,ništavna je u poredjenju sa njegovom vrednošću..

Zahvaljujem za ovako poetičan komentar,moj Faraonne.....
  8. luna-luna (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Oslikala si ih sjajno,draga moja!!
    Ti si jedina koja moje stihove oslikavaš,a činiš zaista to sa posebnim ukusom koji mi se dopada,jer je sličnom mom.
    Ne kažem to radi laskanja,ostavim komentar samo kada sam dodirnuta nečim što moje oko i moj um zapazi kao posebno vredno.

Opisala si stihove na najlepši moguć način...slika usamljene žene i njen položaj u kome je prikazana na njoj govori dovoljno.
    Zato je ovaj tvoj komentar poseban,Venero...

Hvala ti što si pored mene....
    Hvala tebi...kao i ti, ni ja ne laskam...uvek govorim ono sto zaista mislim, radim ono sto zelim i kada ja to zelim....slike oslikavam jer volim to da radim....a na blogovima oslikavam samo one koje na mene ostave jak utisak..one koje osetim....i uvek se trudim da slika prati tekst, koliko god je to moguce...tvoje stihove sam videla ovako..uz ovu sliku..vrlo pazljivo biram slike za oslikavanje...da bi oslikala necije stihove, moram da ih osetim..da me dodirnu...
    Drago mi je da ti se dopada
  9. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio venera75
    slike oslikavam jer volim to da radim....a na blogovima oslikavam samo one koje na mene ostave jak utisak..one koje osetim....i uvek se trudim da slika prati tekst, koliko god je to moguce...tvoje stihove sam videla ovako..uz ovu sliku..vrlo pazljivo biram slike za oslikavanje...da bi oslikala necije stihove, moram da ih osetim..da me dodirnu...
    Drago mi je da ti se dopada
    Veoma mi se dopada,Venero..
    I biće mi zadovoljstvo ako još koji put pronadješ neki moj stih koji će te inspirisati na ovako sofisticirani izbor umetničke fotografije..

10. coviax1 (avatar)
    Kako god,ali pravo u metu...
    Veoma lepo i sažeto...
  11. lejla.al.dbuni (avatar)
    Ciljam uvek u metu,Covi...i nepogrešivo pogadjam,nažalost!

A onda mi se svaka odapeta strela vrati kao bumerang.

Zahvaljujem,dragi moj.....