bella vita - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Trinito's blog

bella vita

Oceni ovaj blog
lutam tako po gradu i navratim u Palms tek toliko da potrosim par stotina na ruletu , onako cisto iz dosade, a ima se moze se. kad eto ga ko ce drugi nego Hju Hafner vlasnik Playboy-a. pozdravismo se bogznakako i izrazih zaljenje sto njegova 64 godine mladja riba nije dosla na vencanje.sta sad, kaze on meni, ma i nije to vazno, jedna se otegla druga se protegla, zivot ide dalje i nesto u tom smislu kao mladi smo imamo vremena na pretek.yes of course velim ja njenu i tu se razidjosmo. to mi dade inspiraciju, svratim u prvu prodavnicu , kupim flasu Smirnoff vodke, Playboy , otvorim duplericu i kazem sebi vidi Trinito kako je zivot lep, ti , pice ,zene

Pošalji "bella vita" na Facebook Pošalji "bella vita" na Google Pošalji "bella vita" na My Yahoo! Pošalji "bella vita" na Live Pošalji "bella vita" na MySpace Pošalji "bella vita" na Twitter Pošalji "bella vita" na Digg Pošalji "bella vita" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tijara (avatar)
    Trinito, imas ti pametnija posla nego da caskas sa Hju Hefnerom, on je zaludan, pusti ti njega )
    Ažurirano 20.07.2011. u 11:43, autor: Tijara
  2. Trinito (avatar)
    mislim, nlad je i perspektivan..
  3. Tijara (avatar)
    Da, bas je mlad, zeljan avantura, lepih zena, provoda...ma sve moze...
  4. *pustinjakinja (avatar)
    Sve je to ok, nego, nigdje ja tu ne vidim Ljubav. ( ma koliko pateticno zvucala ) ...
  5. Trinito (avatar)
    ona je tu negde krije se u nama.