cega ima vise... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Trinito's blog

cega ima vise...

Oceni ovaj blog
...mislim u zivotu, uzbrdica il' nizbrdica?pesimisti imaju prednost.

Pošalji "cega ima vise..." na Facebook Pošalji "cega ima vise..." na Google Pošalji "cega ima vise..." na My Yahoo! Pošalji "cega ima vise..." na Live Pošalji "cega ima vise..." na MySpace Pošalji "cega ima vise..." na Twitter Pošalji "cega ima vise..." na Digg Pošalji "cega ima vise..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Trinito (avatar)
    jako bi me zanimalo sta o svemu misli Sizif?
  2. grommm (avatar)
    ko ti je sad ta ili taj sizif??????
  3. Trinito (avatar)
    ...misljenje, Hanibala i Hazurbanipala, Ostrogota i Vizigota, pa cak ni Pipina Malog kao predstavnika ujedinjene Evrope.. ili pak Scipiona Africkog, pretece NATO koji razvali Kartagenu. samo transparentna misljenja.poput Natase Kandic i one smesne grupacije Zena "in black" me mogu razuveriti.
  4. grommm (avatar)
    pa bolan ti si na skroz pogresnoj stranici,,, ovdje se volimo ljubimo pisu se romanticne pjesme a ti sa nekim drzavnicima i politicarima doso sa persimizmom sabahile
  5. Trinito (avatar)
    Citat Original postavio grommm
    ko ti je sad ta ili taj sizif??????
    po prilici Sizif je bio Hercegovac i gurac kamenja, ja ga bar tako dozivljavam, Hercegovina je poznata po kamenju, ako negde pronadjes da je Crnogorac i to svakako moze biti tacno...
  6. Trinito (avatar)
    grommme . seks u Srbiji je odvojen od politike iz prostog razloga sto je to sekularna drzava.
  7. Trinito (avatar)
    *od politike i drzave
  8. RiadaT. (avatar)
    Citat Original postavio Trinito
    jako bi me zanimalo sta o svemu misli Sizif?

Ja mislim da bi Sizifu bilo puno lakše sa nizbrdicama
  9. Trinito (avatar)
    ko ce ga znat , ti stari grkljani , perzijaneri i ostali su bili cudni narodi, ostaje nam da verujemo...
  10. *pustinjakinja (avatar)
    Da napisem ja nesto kao pravi predstavnik pesimista ? Pesimisticki ili optimisticki, nema tu velike mudrosti, zivot je krug, pa kako te zavrti.Osim ako nisi Sizif . U mom kraju znali su reci " kom opanci kom obojci " , bitno je znati hodati u oboje.Optimisti ce reci da srecna zvijezda na rodjenju nije neki bitan faktor, ja bih kao pesimista dala malo znacaja toj zvijezdi .A i kako starim, sve vise sam za ravnicu, nizbrdice i uzbrdice me brzo umaraju.
  11. Nao (avatar)
    Evo da se jedan optimista izjasni
    U zivotu vise ima uzbrdica jer svaka nizbrdica je u stvari uzbrdica,samo zavisi iz kog ugla gledaš
  12. grommm (avatar)
    Citat Original postavio Trinito
    grommme . seks u Srbiji je odvojen od politike iz prostog razloga sto je to sekularna drzava.
    kakve ima veze sada sex sa ovim