Varljivo Sunce, set zvončića, ma niđe veze...

O, varljivo Sunce! Zašto mudro ćutiš? Da li smatraš da treba da nas pustiš da i dalje brbljamo, ili uživaš u svojoj tajanstvenosti obavijeno u svom plaštu tišine... Osim hvala, napiši bar stih ili majušnu misao... Da li ti se sviđaju ovi stihovi koji su krenuli poput bujice, a hvatani na brzinu, sa malim greškama u kucanju... Uostalom, možda su te nasmešili...

Ugradio sam zvonce (set zvončića) na glavić (qrrčevu glavicu), pa sad isti svira (sviraju) čim se pevac digne (a diže se na najmanji dašak vetra). Pa zvonce svira (zvončići sviraju) po ceo dan. Bolje i to nego pirsing. Đinđi rinđi, đinđi rinđi. Je6ote. Ko da mi je sedamnaest godina. Ojha!

Aog, ljudi moji, čuste li vi da je neđe na Netu raspisan konqrrac, prdon, pardon, konkurs... a ko zna neka pošalje link... Naime, radi se o konqrrcu, prdon, pardon konkursu za Crveni krst, đe može da učestvuje svaki dobro raspoloženi pevac, kao volonter, da išćeruje drob ribi koja je ružna kao grob. Ima li još kandidata, ili sam ja najveći paćenik? Ajmo ružnulje, grdulje, prdulje i ostale smrdulje, rasparače, čmarulje, sekretuše i ostale keruše, slobodno se javite, sve ću ve oprčim 100%, bez obećanja da će od svega ispanuti sex; qrrčevo obećanje ludom radovanje, ki pišanje u gusto granje... koje sranje...
 

Back
Top