Prstići, gaće, pecivo... ma niđe veze...

Šta je to sa mojim prstima? Jedan je ljut, drugi veseo, jedan je za to da se sve desi odmah, onaj tamo okleva. Jedan pokazuje na kuću, jedan na drvo, jedan ukazuje na ono čežnjivo juče, jedan na ono daleko sutra.

Ali svi kada ugledam nju postanu nespretni.

Gle, ti prsti nekada pokažu i daleke zvezde, a nekada listaju knjigu sa najlepšim pesmama.

Ko od nas voli? Oni ili ja? Ko je od nas tužan? Oni ili ja?

Ja nikada u životu nisam tuccao sa kurtonom. (Ja, u stvari, kad tuccam tuccam kao pas i kad tuccam tresem se kao pas kad serre). Niti ću to ikada uraditi; niti sam ikada prao noge u čarapama; niti ću to ikada uraditi. Nikada nisam nosio rukavice; niti ću ih ikada nositi. Nisam ih nosio ni noćas. Zato su mi se prsti smrzli da nisam mogao da držim pevca dok sam žuborio.

Takođe, nikada nisam nosio ni kapu na glavi, čak ni po najvećoj hladnoći. Ali ako zahladni mogu staviti gaće na glavu. E, sad, zanima me, ako uzmem tange i stavim ih na glavu, zavisno od toga da li su „no name“, odnosno „untitled“, muške ili ženske, da li mogu pokvariti frizuru, te pomeriti razdeljak na ± 2 cm ulevo ili udesno; i ne samo to, nego, da li one nekako mogu da pomere granicu između simpatikusa i parasimpatikusa, dakle leve i desne strane mozga, na ± 2 cm ulevo ili udesno... a ako su muške gaće i imaju prirodan magnet, one mogu da u sebe uvuku hipofizu na mesto gde stoje mudda...

Na kraju jedno pitanje za devojke: zašto se ne ljutite kad vam tip traži da mu poližete ili oližete muda, a ljutite se kad vam traži da mu obližete muda?

Kaže doktor svojim jadnim pacijentima koji puše, piju alkohol, drogiraju se i koriste lekove - pijte lekove... Lekići se ne piju, nego gutaju, osim ako im ne prepišu sirup. Ima sad domaća izrada od izdrkotine, vele neki danski farmaceuti da otkupljuju od sperme, pa najbolje da uzmu iz Srbije... kaže, ubiše se klinci od drkkanja, a trebaju im pare... i još uz dansko pecivo... ihi hi hi... ovajdiće se ženske na Zapadu...


o
|\_o
// \
 

Back
Top