Smrad

Srbija je smrdljiva zemlja, to svi znamo, veoma je zabavno smrdeti tako da svi smrde. Emitovanje ljudskog smrada postaje umetnost tako da ga najvise ima na javnim mestima. Autobus prepun ljudi u sred leta pruza nebrojene mogucnosti za isticanje smrada, recimo kada se neki deda uhvati rukom za gornju sipku i nabije vam pazuh ispred nosa ili kada je guzva pa vas svi pritiskaju svojim smrdljivim telima a vi se gusite, ova pojava zove se "kolektivno smrdenje". Moze se sresti i u postama sirom srbije gde penzioneri satima i danima cekaju u redu za svoje besplatne akcije i svakog minuta sve vise smrde. Zbog toga ljudi koji ne vole smrad sve manje idu u postu da placaju racune i zbog toga isti ti ljudi bivaju "iskljuceni" od strane elektrodistribucije ili slicne institucije. Cak i poznate licnosti iz naseg javnog zivota smatraju da je izuzetna atrakcija smrdeti, ali oni cesto ne izlazu svoj licni smrad nego smrad nekih skupih parfema koje koriste. Medju nama manje poznatima ima takodje onih koji stavljaju parfeme, ali abnormalna kolicina primitivaca smatra da je mnogo lepse smrdeti nego stavljati parfeme tako da je ideja vodilja stanovnika nase zemlje "Smrdi vise, vidi dalje!"
 
Ne znam da li ste o tome razmišljali ali činjenica je da je smrad jedina vrsta zagađenja sredine koja se ne može meriti.

A što se tiče Srbijice i njenog mirisa,reći ću ti nešto,bez apostrofiranja,da nikog ne uvredim - slabo si izgleda putovao po inostranstvu...
 
Ja sam recimo putovao po inostranstvu. Bio sam po okolnim zemljama, u Italiji, Austriji, Nemačkoj, Danskoj, Švedskoj, Norveškoj, bio sam u Tajlandu, u Keniji, i jednom u Americi... časti mi... A što tamo smrdi, mislim u Americi, bruka jedna... Pih!
 
Fucker je rekao da je blog los zato sto sam se posvadjao sa njim tako da njegove komentare izuzmite. Sto se tice toga da prici dajem drugu dimenziju, tacno je, to sam i hteo, to je neki moj stil koji nevidjeno uspeva na pismenim radovima. Sto se tice onih ljudi koji ovo posmatraju povrsno, samo kao tekst bez smisla zeleo bih da kazem da to nisu recenice koje zaista treba koristiti u konverzaciji i slicno, to je ipak neka vrsta apstrakcije. Na neki cudan, ali ipak humoristicki nacin podeliti nesto sa nekim tj. iskazati misljenje. Drago mi je da nailazim na pozitivne komentare. Pozz svima.
 

Back
Top