Veliki brat & gej... hej, hej, hej... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Veliki brat & gej... hej, hej, hej...

Oceni ovaj blog
Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pero Detlić na vrijeme otišao u prdoliciju. Ha ha ha.

Dok je trajao kasting za Veliki brat, zimus, gde sam prošao kroz sve krugove, i s pravom čekao poziv za ulazak u kuću, jedan gej se na grupi „Veliki brat“ na Facebook-u nahvalio kako je prošao u treći krug, zapravo kako je već ušao u kuću Velikog brata. Nemam ništa protiv toga što je gej, niti mi smetaju gejevi, ali jako je glupo javno govoriti o procesu odabira kandidata za bilo koji reality pre nego je on završen, i još se hvaliti kako si prošao. Nalupao je nekoliko stotina uzvičnika, svađajući se sa mnom bez argumenata, nudeći mi nekakvu terapiju na koju mu se ispišam, postavio par citata iz svetskog bestselera „The secret“, progutao silni sekret, napljuvao sve i svašta, pa posle olizao, nasrao kilo govana pa posle sve pojeo, jer je sve što je napisao obrisao. Kakva jaka ličnost! Ma najprvi i najglavniji kandidat ovijeh prostora za Veliki Brat! Ojha!

E, njemu u čast, originalna melodija Johana Štrausa „Na lepom plavom Dunavu“:

[video=youtube;SFLw8aH-M2w]http://www.youtube.com/watch?v=SFLw8aH-M2w&feature=fvw[/video]

Živio 150 godina i 100 godina bio deda.

Ijao, nadam se da neće skočiti sa Savskog mosta u Dunav. E? A! Hm? Ha! Ma neće, voli on sebe; ma zaljubljen je u sebe. Prc, hrk, drk...

Šta je sledilo? Javljali su mi se ljudi na privatne poruke sa pričom u stilu: „Svaka čast kako si ga izmajmunisao i usrao za deset minuta! Brate, mi želimo da gledamo tebe i smejemo se tvojim zajebancijama, a ne da gledamo polupismenu budalu i slušamo njegove narcisoidne ode i qrrčevu filozofiju loše prevedenu iz svetskog besteselera №1 sa desetinama uzvičnika. Je6o lika koji ide uz virtualne dlake polumuškarcima i poluženama, koji pljuje pa liže, koji serre pa jede.“ Ha ha ha. Pa jeste...

O, Prdoljube, prdni i za pojas zadeni. Sje6o si sam sebe. Nemam ništa protiv tebe. Ko te je6e. He he he...

Epilog: u Veliki brat ušli su najgori kandidati i najveći debili. Kill Bill, kill debil. A ženturača iz Šibenika koja se je6ala u kući sa klincem koga znam iz užih krugova kastinga – osvojila je nagradu od 104-i-nešto-tisuća €. Mnogo dobra poruka devojčicama: žena koja se javno je6e, pred kamerama, a pri tom sex traje minut do tri... hi hi hi... na kraju za to dobije pare... Je6ite se svi...

Pošalji "Veliki brat & gej... hej, hej, hej..." na Facebook Pošalji "Veliki brat & gej... hej, hej, hej..." na Google Pošalji "Veliki brat & gej... hej, hej, hej..." na My Yahoo! Pošalji "Veliki brat & gej... hej, hej, hej..." na Live Pošalji "Veliki brat & gej... hej, hej, hej..." na MySpace Pošalji "Veliki brat & gej... hej, hej, hej..." na Twitter Pošalji "Veliki brat & gej... hej, hej, hej..." na Digg Pošalji "Veliki brat & gej... hej, hej, hej..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija yebi se i ti-da Bog ti da...Yebi ye,ye,ye...