Ildiko - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Ildiko

Oceni ovaj blog
Jedna moja devojčica stanovala je na Betaniji, tamo đe se rađaju bebe; sa njenog prozora videlo se porodilište. Imala je skoro 100 kg. A ispod nje stanovale neke studentkinje, tucale se kao štuke, ma razvaljivale se od pevca. I njoj bilo krivo što se ona ne tuca sve dok mene nije nekako ulovila. A onda me dovede kod sebe... pa udri... pa udri... pa udri...

Ona onako glomazna, sisata, guzata, spora, troma; a ja brz kao voz, kad tucam tresem se kao pas kad sere... Pa ona se naguzi tako što lice okrene ka prozoru, a ja navalim da je prčim zguza. I onda počne da stenje i vrišti, dok joj moj pevac kao piton u jadu šišti.

- A-a-ah!... To-o-o!... Ijao kako si dobar!... Ijao kako je dobro!... Kako me dobro pleteš!... Udri, udri, razvali krevet, neka one studentske kurave čuju da se i ja tuccam!...

I ja šta ću, pletem, i pletem, i pletem...

I ona me u jednom momentu pita:

- Ljubavi, a u šta gledaš?

- U muvu na prozoru - odgovorih joj ja.

- A ne gledaš u porodilište?

- Ne, nego u muvu na prozoru.

- Ma gledaš u porodilište gde ću jednog dana da ti rodim bebu.

- Nećeš, srećo, ja ne svršavam u, već samo na.

- Šta-a-a?

- Dobro si čula.

I onako zvekećući je počnem da mantram kao ošinut munjom:

- Prljavi i zaraženi muškarci iscediće buđavu spermu iz svojih osušenih muda. Prljave i zaražene žene rodiće nakaznu decu iz svojih smrdljivih utroba.

I ponovih ovo nekoliko desetina puta. I začuh kako u porodilištu plače tek rođena beba. I ona ju je čula. I zaplakala je zato što nije naša.

I uhvatiše je vaginalni grčevi. I ja povuci i potegni pevca... i... isteram joj piččku iz ležišta...

I... šta je dalje bilo?

Šta vas boli piččka.
...

Ada, jadna ne bila, pošto si primila plaketu, da ti napišemo i epilog.

Dakle, idemo mi tako dva dana kasnije ulicom, držimo se za ruke, i sretnemo te tri studentkinje, njene susetkinje. I one ne mogu da veruju svojim očima. Gledaju nas i...

Prva prošaputa (pročitao sam joj sa usana):

- Je6ote, ne mogu da verujem da je Ildiko našla dečka.

A druga:

- Ko bi rekao.

A treća:

- Nije loš.

A Ildiko digla glavu, ukrutio joj se klitoris, a meni digao pevac, imao sam osećaj kao da je ceo grad naš. Ojha! Ojha! Ojha ha!...

Pošalji "Ildiko" na Facebook Pošalji "Ildiko" na Google Pošalji "Ildiko" na My Yahoo! Pošalji "Ildiko" na Live Pošalji "Ildiko" na MySpace Pošalji "Ildiko" na Twitter Pošalji "Ildiko" na Digg Pošalji "Ildiko" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari