Malo gluposti za ovo nedeljno popodne - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

nesa973

Malo gluposti za ovo nedeljno popodne

Oceni ovaj blog
...Pa sad i nisu neke gluposti ali mogu da budu.Možda i jesu, s'obzirom šta sve ljudi rade ili bolje rečeno
na šta su sve spremni.Dva puta u toku ove nedelje naleteo sam na neke cure ispred pošte.
I oba puta me zaustavile i počele da gnjave.Kao one su iz Vranja i sakupljaju novac za decu ometenu
u razvoju u istom gradu.Sve što treba to je da se kupi bojanka koju one prodaju po ceni od 200 din.
E sad Vranje ima 55000 stanovnika a kod mene 10000 stanovnika.I one tamo ne mogu da sakupe novac
već su došle ovde!Prevaranti!Ljudi na sve načine žele da zarade novac.Naravno od mene su dobile šipak.
Pre neki dan došla neka i kod mene na vrata.Kaže kao nagradna igra je u pitanju, i treba da kažem
koju televiziju gledam pa da dobijem nagradu.Šta god da kažeš uvek ćeš da ‚‚dobiješ".
Kaže ona dobili ste neki ...tiganj, štedljivu sijalicu,neku magičnu krpu.....i beše još nešto ali ne mogu da se setim.
Sve potpuno džabe, samo da platim PDV od 2500 din!!!!!!!Prevaranti!!Naravno da nisam dao, nisam tolko blesav.
Od mene je najteže izvući novac tj. niko ni nemože da ga izvuče.
Sad se pitam jer ima nekog u ovoj zemlji da pošteno zarađuje?Da ne mora da krade, vara, podvaljuje...
Eeeeee pazite sad ovaj slučaj, od juče.Sedim ja na terasu i čitam novine.Sprat iznad mene komšika širi veš.
U jednom trenutku padoše joj gaće sa žice.Reko komšika ispadoše vam gaće.Nisu moje ja takve ne nosim.
Ko je ovde lud????Samo ona sa mužem živi iznad mene i nisu njene.Jer trebalo možda da proveravam?
A da nije....ne nemoguće....ma možda...a šta ako njen muž nosi te gaće.Mislim jesu ženske ali ima svakakvih ljudi.
Bolje ja da prestanem da se rukujem sa komšijom.Što je sigurno, sigurno je.A ne posle da me bole.......leđa.

Pošalji "Malo gluposti za ovo nedeljno popodne" na Facebook Pošalji "Malo gluposti za ovo nedeljno popodne" na Google Pošalji "Malo gluposti za ovo nedeljno popodne" na My Yahoo! Pošalji "Malo gluposti za ovo nedeljno popodne" na Live Pošalji "Malo gluposti za ovo nedeljno popodne" na MySpace Pošalji "Malo gluposti za ovo nedeljno popodne" na Twitter Pošalji "Malo gluposti za ovo nedeljno popodne" na Digg Pošalji "Malo gluposti za ovo nedeljno popodne" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
  2. nesa973 (avatar)
    Pozdrav Lončar.