Od svega pomalo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Od svega pomalo

Oceni ovaj blog
Kad smo bili mali učili su nas da kad se jede ne priča se. I mi smo to valjda naučili. Ja jesam. Ali eto ima i ko nije. Ima ko priča i kad jede i kad se je6e.

U mojoj zgradi, pored mene, stanuje jedan mladi bračni par. I je6u se kako dolikuje.

Ali pre neko veče ona stenje i vrišti kao Damjanov Zelenko. Razbudila je celu zgradu.

Ženska glavo, pa šta ako se je6eš? Pa svi to rade. Šta stenješ i vrištiš koji kyrac?

I sretnem je ja juče ujutro u liftu. Sami nas dvoje. I ja joj kažem da imam nešto da je pitam. I ona mi se nasmeje i kaže pitaj. Kad ja: „Komšinice, možeš li sledeći put kad se budeš je6ala da se ne dereš? I kučke ćute dok se je6u.“ I ona pocrveni. I od muke se isprdela u liftu. Toliko je zasmrdelo da me je štipalo za oči, ali i za jednooku zmiju. Muka živa ljudi moji...

A kako sam je zaje6o. I večeras se je6ala, ali nije ni stenjala ni vrištala.

Epilog: kad se je6e ne priča se. Ko pisne gowno stisne.

Malopre idem ulicom i razgovaram sa kolegom mobilnim telefonom. I sretnem extra ribu. I kažem joj da kolega hoće nešto da je pita. I dam joj telefon. I kolega je pita: “Što ne daš piččke mom kolegi?” I ona razbije telefon. I ja joj razbijem piččku. I pitam se da li više vredi razbijena piččka ili razbijeni telefon... i da sam je poje6ao, da li bih bio... je6ač presretač i da li bi to bilo tuccanje sa predumišljajem?

I za kraj, nešto kao epilog...

Mala moja kad otvara kefir, a on prsne, pa sve njoj po licu, kao da sam joj ja svršio.

(Inače kefir se pravi tako što se kefirna gljiva ubaci u mleko i posle nekog vremena nastaje vrenje... i tako se pravi kefir.)

Znači vrhunski pritisak u čaši, pa kad je promućka i otvori... šljus - sve njoj po licu.

Jednom sam tako jednoj svršio u oko, pa mi rekla da je zatrudnela da bi joj dete iz oka ispalo.

Imate li ovakva iskustva?...

Pošalji "Od svega pomalo" na Facebook Pošalji "Od svega pomalo" na Google Pošalji "Od svega pomalo" na My Yahoo! Pošalji "Od svega pomalo" na Live Pošalji "Od svega pomalo" na MySpace Pošalji "Od svega pomalo" na Twitter Pošalji "Od svega pomalo" na Digg Pošalji "Od svega pomalo" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Pa,komšija...I ti i ja smo muzama iz oka ispali,samo ne znam ko im u oko štrcnuo...Ebiga-možda i bolje ne znati-biti ko đezuz krajst super star...
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    :hahaha1: Vrh, komšija, vrh... :rotf: