Moralne vrednosti - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Moralne vrednosti

Oceni ovaj blog
Moralne vrednosti današnje omladine ne postoje... Ne postoji romantika... Više se ne čeka princ na belom konju, već u belom BMW-u, ili ne znam već šta... (Čeka se, ali obično dođe samo konj.) Devojke pristaju i na konja, samo ako ima podebeli novčanik... to je žalosno... Više se ceni materijalna nego duhovna, psihička, emocionalna zrelost... Mislim da problem nije u njima, već u celokupnom društvu...

Da li vam se gadi, ako ste muško ili žensko, nehigijena kod partnera? Ali ne bilo kakva nehigijena, već ona dibidus, u fazonu, da se njemu od nepranja na glaviću formira skorup, a njoj na usminama paučina, te kad pređete prstom preko vašeg pevca, odnosno jade, napravite klikerčić?

Ja bih prodavao skorup u prodavnicama zdrave hrane; sad je na ceni oragic food... I to ne na gram, nego na karat bato, kao u zlatari.

Je6i ga, namnožile se seka-perside, to je čudo jedno. Hoćedu da se je6edu u paučinu, a da im ne uđe malo kajmaka.

Ako je sve laž - labud će zaista biti sličniji gavranu nego istini. Eva će tada ponoviti svoj greh i mesija će morati ponovo da dođe. Krov će prokišnjavati sve dok vlaga ne dođe do ovog jadnog srca. Srna će blagosiljati lovčevu grubost, ja ću biti tužan i jako umoran. Da li je neko nešto otkrio u ovoj zbrci misli?

Pošalji "Moralne vrednosti" na Facebook Pošalji "Moralne vrednosti" na Google Pošalji "Moralne vrednosti" na My Yahoo! Pošalji "Moralne vrednosti" na Live Pošalji "Moralne vrednosti" na MySpace Pošalji "Moralne vrednosti" na Twitter Pošalji "Moralne vrednosti" na Digg Pošalji "Moralne vrednosti" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. capljara (avatar)