MNOGO SAM IZNENAĐEN I UVREĐEN OD NJEGOVO VISOČANSTVO - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

MNOGO SAM IZNENAĐEN I UVREĐEN OD NJEGOVO VISOČANSTVO

Oceni ovaj blog
...tako nam i treba ....

...kao da nas sustiže sopstvena glupost ...

Pošalji "MNOGO SAM IZNENAĐEN I UVREĐEN OD NJEGOVO VISOČANSTVO" na Facebook Pošalji "MNOGO SAM IZNENAĐEN I UVREĐEN OD NJEGOVO VISOČANSTVO" na Google Pošalji "MNOGO SAM IZNENAĐEN I UVREĐEN OD NJEGOVO VISOČANSTVO" na My Yahoo! Pošalji "MNOGO SAM IZNENAĐEN I UVREĐEN OD NJEGOVO VISOČANSTVO" na Live Pošalji "MNOGO SAM IZNENAĐEN I UVREĐEN OD NJEGOVO VISOČANSTVO" na MySpace Pošalji "MNOGO SAM IZNENAĐEN I UVREĐEN OD NJEGOVO VISOČANSTVO" na Twitter Pošalji "MNOGO SAM IZNENAĐEN I UVREĐEN OD NJEGOVO VISOČANSTVO" na Digg Pošalji "MNOGO SAM IZNENAĐEN I UVREĐEN OD NJEGOVO VISOČANSTVO" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    ...kao da nas sustiže sopstvena glupost ...

ne znam da li si svestan koliku si istinu rekao
    ali ne samo glupost ima još dosta toga
  2. nesa973 (avatar)
    Nisu mi jasni ljudi koji se zanose monarhijom i kraljem.
    Prvi put vidim ovaj klip sa YuTube-a, i zamišljam kralja u parlamentu.....za govornicom.
    Ako je ovo što žele neki u zemlji Srbiji onda nije ni čudo što smo tu gde jesmo.
    Bolje ne zaslužujemo.....
  3. sirijus49 (avatar)
  4. lejla.al.dbuni (avatar)

Sjajno...gde ovo nadje Lončaru?!

...O,Bože..još ne mogu da zaustavim smeh!1
  5. 123loncar (avatar)
    ...to je bila Vidovdanska udarna vest ...vidim ljudi ne prate vesti , ajd da izvučem siže sa te proslave ....
    ..može da bude smešno , ali čova nam zajašio grbaču baš kao njegovi gotovani preci ... a sad hoće i poštovanje njegova kraljevska visočanstva ...
  6. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...to je bila Vidovdanska udarna vest ...vidim ljudi ne prate vesti , ajd da izvučem siže sa te proslave ....
    ..može da bude smešno , ali čova nam zajašio grbaču baš kao njegovi gotovani preci ... a sad hoće i poštovanje njegova kraljevska visočanstva ...

Ja poslednjih 10-tak godina ne gledam vesti.....

Hvala ti što si me od srca nasmejao

A biti "njegovo kraljevsko visočanstvo"...to zahteva postojanje jedne izuzetne ličnosti.
    Imperativ je imati inteligenciju,dostojanstvo,kulturu,obrazovanje i izuzetan dar visokog nivoa komunikacije.

Ovo je tragikomedija od našeg "kralja"...bruka,zaista!