Kada sam umro.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Aleksej od Arlekina

Kada sam umro....

Oceni ovaj blog
... nije ostalo puno. Jedan tanjir sa kostima od riblje corbe, nedopijena casa crnogorskog krstaca i cigani. Kada sam umro, napisao sam ti na salveti da me ne cekas, da je uzaludno i da sam se davno prodao za malo uspeha i elegantno nemacko odelo. Deci sam ostavio fotografije kako odlazim u daljinu, nesto naknade od osiguranja i ako nadju moje telo... penziju naravno. Secam se, od prvog radnog dana to mi je bilo najbitnije... kako osigurati penziju za Moju Milu i vas...
... nema vise smisla ni ono ...naposletku ti si navek znala... pa ni ono .... Sine moj, ti se majke secas nejasno, dobre senke iznad kolevke....

Kada sam umro, ispod fioke zalepio sam ti one tri fotke iz kafane... ti i ja... i cigani ... i ceznja u tvojim ocima... jer si mastala i jer sam te voleo... Kad sam umro nije ostalo nista, ama bas nista... ni pesma, ni ton, ni ono nase sokace... bas nista. Zelim ti dobro jutro, zelim ti san ...
‚‚Od Banata prema Sremu nisko oblaci, noc se spustila pa se ne vidi, samo moje misli po ravnici putuju... ja ih posaljem, al se vracaju... a Ti, ti se neces vratiti....To je bilo davno pa se niko ne seca....‚‚
... Ceznja je nesto sto imas ili nemas, ja, imam tebe da zivot nemam... da venem i eee....
Kad sam umro.... samo tvoj osmeh i usne i veliki crveni mesec u mojim smrznutim ocima .... i toplina.
Hvala ti ljubavi... za sve ove godine, reci ispisane kredom i san.... nikad dosanjan.

Pošalji "Kada sam umro...." na Facebook Pošalji "Kada sam umro...." na Google Pošalji "Kada sam umro...." na My Yahoo! Pošalji "Kada sam umro...." na Live Pošalji "Kada sam umro...." na MySpace Pošalji "Kada sam umro...." na Twitter Pošalji "Kada sam umro...." na Digg Pošalji "Kada sam umro...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Pa i liči na Miku napisano,kad se bolje prisetim...
    Baš slično je nešto govorio...
  2. mari47 (avatar)
    ...i san....nikad dosanjan

Ja nemam komentar.
    Da ne pokvarim nešto.
    Ovo se boluje.
    Zato ćutim.
  3. Aleksej od Arlekina (avatar)
    Draga Mari, kako ste zasluzili bar jedan cvet i osmeh zahvalnosti...zelim vam prijatno vece... i osmeh!
  4. Aleksej od Arlekina (avatar)
    Citat Original postavio coviax1
    Pa i liči na Miku napisano,kad se bolje prisetim...
    Baš slično je nešto govorio...
    liči.... nema sta... život.
    hvala na poseti
  5. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Kad sam umro.... samo tvoj osmeh i usne i veliki crveni mesec u mojim smrznutim ocima .... i toplina".

Aleksej...ne znam šta da kažem...sve si već rekao .
  6. LJILJA MMM (avatar)
    Eh......čitam i ....život i osmeh....krug....život i tuga...krug...život i čežnja...krug.....kad pogledaš iza sebe, a tamo...na čiviluku u predsoblju, nakačeni svi naši krugovi....stoje, prašina pada po njima i....čekaju....
    Dobro veče Aleksej, lep tekst kao po običaju....tera na razmišljanje
  7. Aleksej od Arlekina (avatar)
    i sesir Ljiljo.... I osmeh Lejla :-) ... Kako je lepo imati vas! Hvala vam! Samo kad bih bio deo drugima onoga sto ste vi meni. U zdravlje!
  8. LJILJA MMM (avatar)
    Da....i šešir....pardoniram se Aleksej...ženska omaška hahahaah
    Pa, lepo je imati prilike i tvoje reči videti ovde....a zaista bi bilo lepo da je to češće....no, ti znaš najbolje. U zdravlje!
    Ažurirano 29.06.2011. u 20:50, autor: LJILJA MMM
  9. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Aleksej od Arlekina
    Samo kad bih bio deo drugima onoga sto ste vi meni. U zdravlje!
    Ovde,u virtuelnoj stvarnosti,meni si prijatelj po pisanoj reči.
    Osećam ti dušu,čujem tvoj svaki otkucaj srca...

Ove reči ti piše moje srce,Aleksej....
  10. 123loncar (avatar)