2 deo ,,,,, - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

salbo_pismena

2 deo ,,,,,

Oceni ovaj blog
2..pojavio se covek u mom zivotu ...kog sam davnih dana -zakopala---.---sa nadgrobnom plocom na kojoj je napisano
COVEK JE LUD ,ZABRANJENO MISLITI O NJEMU
u nastavku teksta manjim slovima mozeglo je pisati ovo

----Covek je sve i svasta u zivotu prosao,zar mislis da bi frajer za kim jure od kineskinja preko amerikanki do australki ,,cak neka i sa tajladna....
zar mislis da bi se sa tobom druzio ili zaljubio u tebe...da nije imao koristi ili da mu nije bilo dosano u periodu vremena kada je bio kuci bez para ,,,posla, u periodu izmedju dva posla na pomorskim brodovima?
Prica pocinje ,pre mozda oko 4 godine
kada se Pusa vratio kuci nakon 15 godina ---sa pomorskog broda
Pusa je meni oduvek izgledao ,jako veselo i nekako..posebno sam nesto osecala u vezi njega
..kao nedostizan...tako se i ponasao,,,glavni frajer sa puno drustva oko sebe..
glavni baja koji je par puta u periodu vremena od 15 godina dolazio tri cetri puta kuci po 15 dana i za tih 15 dana kupio kola kada je dolazio i prodao ih kada je odlazio,,
Pun prica i slika o zivotu o kom ja mastam,,,
On je bio bas solidan narkoman, i pre inostranstva i posle
Ja sam u to vreme bila u nekoj samoubilackjoj misiji u vezi sa alhoholicarem,koji se ponasao kao pravi alhoholicar prema meni
..posle 2 godine kada sam ja ipak videla da nije problem u meni i da ja ne zasluzujem da se tako ponasa prema meni
ja sam odlucila preekinuti ali nisam znala kako
Ja u svim ljudima uvek vidim nesto dobrrrro
...u noci kada sam odlucila da mu kazem da nismo vise u vezi ,,,bilo je kasno
oko 22h
Bivsi je poceo da vice da sam ***** ,da ce mi jebati majku

da cemi unakaziti facu da me niko ne pogleda vise,,,, zaleteo se iz hodnika..i svom snagom me udario .u ;lice-da je pocelo da mi natice odmah
Spremao se za jos svasta,,a onda sam onako u pidzami,,shvatila da je pijan i da ne moze da trci...i da se moram dokopati vrata od stana ...
i izala sam ...otrcala iz zgrade.-bila je kisa..i utrcala da odem kod komsija sa kojim sam bila dobra da pozovu policiju
,,,Otvorio je Pusa
Kada me je video onako plavu ,,pokislu i u pidzami na ivici histerije..odmah je izleteo napolje i krenuo da se bije sa kretenom,,,
zvali smo policiju ...organizoao je da me neko voli zana kliniku itd,,,
Secam se da je sutra dan me zvao na kafu-
Znam da su me svi krivili a posebno moja sestra i majka -kako sam ja kriva zasto sam ga pustala u kucu ..te ja sam najgora...
Pusa me je pozvao na kafu,..i onako izgubljenoj ,,poceo da prica kako
Sada svako samo ceka da upre prst na mene i da kaze eto kriva si i da osudjuje,,
a ne vide sebe
sta je moja sestra uradila sa zivotom svojim, sta je njegova sestra
uradila,pa da imaju pravo da nekom kazu ..i da prebacuju..
i to nekom ko je jednom imao priliku ...a one su vise prilika imalie u zivotu i sve su pogresno odradile...
nemoj ti mnogo sada da razmisljas o time sto ti pricaju pojedini i da ti neko kaze da si ti kriva,,,
samo gledaj da se otreses te budale...

Pošalji "2 deo ,,,,," na Facebook Pošalji "2 deo ,,,,," na Google Pošalji "2 deo ,,,,," na My Yahoo! Pošalji "2 deo ,,,,," na Live Pošalji "2 deo ,,,,," na MySpace Pošalji "2 deo ,,,,," na Twitter Pošalji "2 deo ,,,,," na Digg Pošalji "2 deo ,,,,," na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari