April u Beogradu na kraju juna

Za one što još uvek pitaju kako da se prijave jedan mali savet. Izdresirajte goluba i vranu. Pustite goluba da leti gde hoće, a vranu da uleće u stanove i kupi vredne stvari sa stolova i polica. Pa gde im se ukrste putanje, ako tu ima neka voda, napišite prijavu na brodiću od papira i voda će je odneti na cilj. Srećno.

Zašto ženske koje su se rodile u Beogradu misle da treba da imaju sex samo sa muškarcem koji je takođe rođen u Beogradu, ili nekim iz inostranstva? Zašto potcenjuju momke iz drugih gradova i sela? Zašto kada idu ulicom ne vide prolaznike, sudaraju se sa njima i gledaju kroz njih, a vide sve ljude na terasama? Da li može da se dogodi da se zaljube u nekog studenta iz unutrašnjosti, ali neće da budu s njim zato što njihovo društvo kaže da on nije Beograđanin? I u kojoj bolnici od beogradskih bolnica su rođene pravije Beograđanke? Da li se najprva Beograđanka rađa u bolnici na Savskom vencu a najzadnja na Dedinju? Kako ja koji sam crnogorsko-vojvođanski seljak ali ujedno najprvi genije univerzuma da uhvatim neku Beograđanku? Ne bih se bunio, ako me neće ona najprva, da budem ni sa najzadnjom.

A jedna iskusna doživela paranormalno iskustvo; pa veli:

Kuku lele! Upravo je zlo proletelo pored mene!

http://img191.imageshack.us/img191/9229/zzzlllooooooo.gif

Kuku lele! Šta da radim?! Šta me sve snađe?!

Rigaću!...

Pišaću!...

Prdeću!...

Sraću!...

Kuku lele!

Rigaću: “Dddrrriiiiiiippp!”

Pišaću: “Pppiiiiiiiššš!”

Prdeću: “Ppprrrrrrrddd!”

Sraću: “Trć... trć... trć... brrrm... brrrm...”

Kuku lele! Otvorila sam se kao aprilski cvet. Šta da radim ako mi se prospu creva kroz bulju? Ko će me onda pokupiti ispod mosta? Zzzlllllllooo!

A Zdravko Čolić na kraju juna, juče, usred Beograda, otpevao pesmu: “April u Beogradu”...

Ako neko kaže ili izvali išta smešnije od mene javno ga poljubim u doope i izjedem sva gowna koja sam izasrao u zadnja tri meseca.
 

Back
Top