sadsad - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

hirajgoagain

sadsad

Oceni ovaj blog
bas sam ja jedno nishta. smesno je sto svi ovde misle da su nesto a svi su jedno isto nishta. u stvari mozda su oni nesto a ja sam nista i time sam bolja. ali u stvari i ja sam nesto koliko i oni. mozda malo gore jer nisam otisla na sastanak svog gimnazijskog odeljenja atamo sam mogla da sretnem druga koji me vise ne zove i drugaricu koja je zaplovila u seksualne vode pre mene. sad postavljamo pitanje bloga, koliko vi smete ovde da pisete zlo o poznanicima, jer pretpostavljate da oni ovde nikad nece zaci i da komotno mozete da olaksate dusu? a problem je sto svako svakog zna i sve se sazna tako da neke prljavstine koje ste rekli o persi persic stici ce do nje itd.

sta je ovde kompromitujuce - seksualne vode

ne mogu da pisem opusteno bas je trebalo da odem tamo iako sam ubedjivala sebe da nema potrebe, ali da nije bilo potrebe ne bih se osecala malo zgazeno.

nadala sam se da je hor odvratan i glup ali nije bili su slatki. ne volim sto su slatki i sto su mi se dopali. od juce jos jace zelim da umrem, ali lazem ne zelim da umrem ne bih se prijavila listi za eutanaziju svajcarske i li gde to vec postoji.

nervira me jer M ima drugarice i onda sam ja htela da imam bar skup odeljenja da mu kontriram to mi je bio neki motiv ali i tu sam posustala. cak mi je bilo zadovoljstvo da cackam domaci a sad mi se i to smucilo. ja sam jedna velika nula i sisa. ali dobro je nisam ni prosecan student etf-a tako da sam bar negde izdvojena ja sam ispodprosecan student i natprosecno debela.

evo sad cete videti alchamjmer na delu bez kontrole:

eto tako ja vama kazem, kako ste picketine. ali nemam sta drugo da vam kazem osim onog sto vec znate. tako da bas me briga. nervira me milos valjda g ane volim. izbvini sto ti pominjem ime. eto sta ja vise vama da kazem osim ogvoga. htela sam da budem daktilografkinja za krstaricu al ni za to nisam dovoljno kvalifikovana a to ulopste nije lako. posao se sastoji u tome da u 4 ujutro nabavite politiku tog dana i prekucate u wordu prvu stranu u cirilici. ha ha ha mislete to je lako. e pa nije a znate li zasto? zato sto traze da strana izgleda identicno kao novina znaci sa sve stupcima onako i to u wordu a word nije za to prvenstveno namenjen tako da se tu trazi valjda da se trpa u textboxove (videti u wordu sta je to). inace ne znam kako su to zamislili. nisau mi ponovo pisali. ali posao je bas zvucao misticno. da li ce mi zbog ove price sleteti glava. nisam prosla ni to. da sam otisla na taj sastanak mozda ne bih bila nula. ovako sam nula ili jedan. sta je prosecnije. bas je bilo lepo mislilti da su svi losi a kao drago mi je zbgo hora ali ne znam osecam se kao tuzno. nervira me sto sve znate o meni i sto ste sve zapisali. nisam vise duhovita ja sam debeli streber.

Pošalji "sadsad" na Facebook Pošalji "sadsad" na Google Pošalji "sadsad" na My Yahoo! Pošalji "sadsad" na Live Pošalji "sadsad" na MySpace Pošalji "sadsad" na Twitter Pošalji "sadsad" na Digg Pošalji "sadsad" na del.icio.us

Ažurirano 15.05.2011. u 14:09, autor: hirajgoagain

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. hirajgoagain (avatar)
    ne mogu ni komotno da napisem poruku na forumu dosadna sam i provaljena, ne mogu da imam milion svojih poruka kad se pogleda. ne mogu da pogledam da li i je neko odgovorio na moja ranija pametovanja i pokrovitreljski stav. je l su svi ljudi ovakve budale kao ja ili mogu po ovome da se izdvojim. ne znam ni sta da radim, domaci je dobro resenje, evo vreme je da se spava, a mene nista ne usrecava. bilo bi dobro da prekinem s milosem ali ja nikako ko hoce da mi pomogne nek mi mahne. ali nesto procenjujem da ovaj blog nece naici na citaoce iz nekog razloga, sad mozemo o tome polemisati. mozemo se odnosi na mene i mene, pa cu ja sa sobom da polemisem. ali bas me bole uvo da polemisem. evo sad cu zatvoreti oci i kuckati nesto pa da vidimo sta ce ispasti, kolikocu mistejkova napraviti sada ja ovde.

eto tako nja nisam tisla na sastanak odeljenja i ja sam sia i dupe. i sta jos. nisu lepe ove ruzne reci. ja sam niko i nista i nisam htela da sretnem p bopj b i pozdravljam vas sve ovom prilikom ja sam moron

oho pa nisam losa evo nesto i umem ali i to je ograniceno vreme.

u corsokaku sam koji se zove milos. mislim nije on kriv nego ja i glupo je sto sam napisala ime pa sad da li da promenim ili da stavim neko slovo kao M kao momak.

evo ako hoccete da se osecate bezveze ja mogu da vam pomognem a vi recite tacnije sta vam treba

ja se jadno jos nadam da ce ovde doci neki gost ali to cemo tek videti, ako ne dodje pa boze moj. admin je duzan da procita ovo i mozda ce mu zaigrati srce
  2. hirajgoagain (avatar)
    mozda vise volim sojino mleko od obicnog tako da cu postati gerilac vegetarijanac koji napada mesojede i nabacuje im grizu savesti i to mi se ne dopada. kazu da ja imam kontrolu nad svojim zivotom ali nikad se ne zna. ja sam jedno umisljeno dupe a sta ste vi. koji ste vi deo tela

ja se stidim ovih ruznih reci. evo je cica koja je igrala u kosi onu opaku a sad jeu nekoj komediji. ja sam nista osecam se kretenski i sad ne znam sta da radim u stvari sam o ali necu nista vise da pisem nikad a koa ne cu zezam se. ko ce napise knjigu o meni i koliko ce imati poglavlja posto je ded lajn 30. novembar!!!!!
  3. hirajgoagain (avatar)
    ovo je vrhunac smejem se svojim pisanijama izgleda da mi niko i ne treba ja sam jedno . ja sam otpadak u slepom crevu. ne znam sta biva sada sta je sledece... nisam uradila domaci, tj ponosno sam sve uradila ali sad ne radi pa treba kopati gde je greska. sad je idealno vrem eda se pocne s pranjem kose. ovo je moj pravi blog i dobicete jasan uvid u moj zivot a to bas treba i meni i vama
  4. hirajgoagain (avatar)
    valjda mi treba da se zlajubim... u stvari sad nisam zaljubljena a situacija je kao da je sve super i spolja kao jesam ali ustvari nisam treba mi vatra... a to nemam? volela bih da ovako funcionise ali kao nije.. ne znam. izgleda da mi treba neki drugi zhivot.

sad kad sam sve ovo procitala dosadno je, da je necije tudje ne bih imala zivaca, ali nema veze, sad je meni kao nesto lakse. idem ja polako da spavam, sreca da pocinje novi dan sutra. sutra na peglanje domaceg. prljava mi je soba. ne znam sta mi je potrebano, a odgovor ne stize. cekam da me sretne odgovor i nadam se da nece biti neki radikalno los, fizicki ili psihicki neprijatan... tako to
  5. hirajgoagain (avatar)
    pa valjda moze i bez zaljubiljivanja, ne znam, mozda mi treba nesto normalno, mozdaj e to dovoljno.

nisam oprala kosu a bas sam mogla. ne znam. ovo ovako ne ide treba mi neki marketing, nma marketinga, nema ni dopisnika. idem ja odavde mogla bih samo da radim dok ne lupim o nesto.
  6. hirajgoagain (avatar)
    a treba mi to zaljubljivanje sta kad s ovim kretenom ne ide, njemu trebaju neki nadljudi a ne krele ko ja. steta
  7. hirajgoagain (avatar)
    e super ovo niko nije procitao ili mozda jeste bas sam neki negativac ovde i uobrazena sam ne znam nije onako pozitivno. idem ja odavde imam kraste na butini ispod guze izadje neki dermatitis kao alergija neka ali nisu normalne lepe bubljice nego nesto cudno. sto mi se to dogadja, sto bas ja. ja cu ovo da obrisem jer je mnogo intimno a to nije pametno da stoji. e sad bih moglad a spavam pa bi bilo lepoda sutra ustanem u pravo vreme a ne da se uspavam ko idito
  8. hirajgoagain (avatar)
    sta znam mozda bi ovo bilo dobro obrisati nerviracu se sutra.. ali ovo je tako spoooooooooorooooo....

3:00 ko ce da ustane u 8:15? mozhda ja.. a mozda i ne

bash se oisecam pomalo nevredno a sutra cu se gristi sto je ovo ostalo kao mozda neko procita i mozda neko ko ce to iskoristiti loshe i sta cu onda ode mast u prospast.

(:
  9. parka (avatar)
    što 30. novembar?
  10. hirajgoagain (avatar)
    nemam pojma, mora da se tad desilo nesto bitno :I

stvarno ne znam, strelcevi su 30. novembra. nisam bash nesto sa strelcevima. ali ne znam ko je tad rodjen. muka nmi je od mene, je l i tebi muka od mene, trebalo da bi da procitam sta piose kod tebe zbo reciprociteta ali necu posto mi je debeo stomak. poludecu
  11. gost 15307 (avatar)
    nije nam muka od tebe...nije tebi ni gore ni bolje nego vecini ljudi...samo imas losu fazu...proci ce...
    znam jer je meni netko jucer rekao to isto - proci ce...
    nije bas da jest proslo, al jbga...valjda ne mere oma; garant to "pozitivno gledanje na zifot" ima neki period inkubacije...ko i sve ostale boles...ovaj, sta god...

aj poz ; )
  12. blogica (avatar)
    evo ja ne znam nista o tebi,ajde razveselicu te upoznajmo se p.s.nece proci,samo ces nauciti da zivis sa tim
  13. ristob (avatar)
    Najpre postani vitkija. Pošto si vegetarijanac neće ti biti teško. Zatim preko ružnih misli mapiraj mozak lepim mislima. Ni sebi ni drugima ne misli ništa ružno. I sve će biti ok. Završićeš i etf i doći će princ iz snova. Ok?
  14. hirajgoagain (avatar)
    pa mislila sam da je vec doshao ali je zakazao ? ili ja... tj da neke svoje stvari svaljujem na njega.. ne znam da li bi se sve resilo ako bih to prekinula? eto bas sam neemancipovana (:
  15. hirajgoagain (avatar)
    ovde se ukida propagiranje vegetarijanstva
  16. hirajgoagain (avatar)
    hm oce neki kavaljer da dodje da zamoli onog leptira da izadje iz moje prostorije.
    ok moze bilo ko

svice svice tek shto nije - to kaze u jednoj enigmi tad sam josh pratila muziku enigma prvi valjda album onaj poznatiji za one-nas rodjene ja sam rodjenda 79
  17. hirajgoagain (avatar)
    pa dobro ne svidja mi se ovo uobrazhenje dosadno je ne znam sta da radim ne moram da uradim nista.. trenutak koji sv eprekida je dolazak roditelja

sick
  18. hirajgoagain (avatar)
    u stvari mi smo pod uticajem filmova... i da se zaljubish i dalje je zivot sranj.e i treba da se trudis i mislis

pojavio se neki trenutak ali je otisao ... ali eto makar postoje i neki trenuci
    sad ne mogu da silujem da se vrati
    ali... bar ga je imalo
    ok izvinite na rogobatnosti
    volela bih da ga ima vise...
    a realno i taj trenutak bi se zavrsio kad bi se realizovalo kao prosli
    jer uvek ostanes na kraju sam sa sobom... i neresenim situacijama... a lazu d amogu da te isprave
    mpgu da zamislim sve odvratnosti realizacije trenutka. mogu i dobre stvari
    pecem razanj a zec u shumi!?!=!
    ma ok ako zec radi svoja posla ko shiljivi emne sto spremam razanj ..
    jadno
    ma bice ok... samo da vam kazuem prema psihicima princevi ne postoje. oni samo izracunaju neke kombinacije i svesni su trenutaka
    ali nema kao tamo neki princ
    to one ribe sa podforuma zene one imaju princeve i one su zene i one rade sve sto treba
    a ja... pa i ja sam ista takva samo trenutno nisam... ali shvatila sam da mogu da budem takva
    ali da li to zelim? mozda ne zelim
    zelim nazad...
    ako spremas razanj za zeca koga neces ni da juris znaci da si prso... a sto zeca ajd neku bolju zuver i da nije razanj
    a sve je stvar dobrog i loseg trenutka a ne da li se tebi prijelo zecetine.
    mislim tako neka filozofija to su verovatno provalili stari grci ponesto
    domaci svaka ti cast sto postojis
    znate sta... danas cu da radim domaci... i posle cu da odgovorim onom pozivu

ono sto treba da uradim jeste da ne verujem u laznu mastu i sanjarenje.... samo da se podsetim
    Ažurirano 15.05.2011. u 14:18, autor: hirajgoagain
  19. hirajgoagain (avatar)
    ma i prosla me mashta ... to vise odrzavam zbog publike
    nije sve u erotici ima neshto i u ljudima

mozda tamo treba malo da pripazim na imena neka
  20. hirajgoagain (avatar)
    Citat Original postavio ZloTvor
    nije nam muka od tebe...nije tebi ni gore ni bolje nego vecini ljudi...samo imas losu fazu...proci ce...
    znam jer je meni netko jucer rekao to isto - proci ce...
    nije bas da jest proslo, al jbga...valjda ne mere oma; garant to "pozitivno gledanje na zifot" ima neki period inkubacije...ko i sve ostale boles...ovaj, sta god...

aj poz ; )
    hehe.. ko ona reklama... kad sede na stanici za nos ... operil?

to je reklama za zimu... sad se reklamira sladoled
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja