Tvorac paradoksa ili njegovo dete - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Tvorac paradoksa ili njegovo dete

Oceni ovaj blog
Danas sam ustao jednoj gospođi u autobusu. Bila je pomalo iznenađena, ali tapnuo sam je rukom po ramenu i rekao: “U redu je.” Potom sam je zapitao da ona sada ustane meni. Ona se nasmešila i rekla: “U redu.” Da li sam ja tvorac paradoksa ili sam njegovo dete?

Kad mi se jednom pevac digao na plaži, a ja mislio da cela plaža bulji u mene, i prišao sam šanku i zamolio barmena da mi dâ led da sipam u gaće. A on mi rekao: “Ma šta ti je? Ništa se ne vidi.”

E, da, nadam se da niko od vas još nijednom nije upao u bunar, a onda prdnuo od straha... od odjeka bi moglo svašta da se desi u centru Zemlje i da ozbiljno ugrozi putanju Zemljine kugle...

Ma vežbam monolog. Ja sam vam kralj provokacije i najintrigantnijih tema.

Kad sam bio sa jednom u pozi 69 i ona kaže (a to je bilo 90-tih): “Znaš da je inflacija 900000 % mesečno?” Ja je pitam: “Odakle ti to?” A ona kaže: “Viri ti komad novina iz dupeta.”

Prodajem maglu i hvatam zjala! Će kupiš malo? A usput nahvatam i mindžu od neke Radodajke Tucković. I kažem joj: “Ja sam Tucko Bušović; ne Bušić, jadna ne bila, no Bušović.” Ha ha ha... Kako sam je slagao. Ja sam Tvrdojko Polugić.

P.S. Fali mi 20€ da kupim čamac na Petrovaradinskoj Adi. Da li bi mi neko dao taj novac ako mu iznajmim ženu na neodređeno vreme?

Pošalji "Tvorac paradoksa ili njegovo dete" na Facebook Pošalji "Tvorac paradoksa ili njegovo dete" na Google Pošalji "Tvorac paradoksa ili njegovo dete" na My Yahoo! Pošalji "Tvorac paradoksa ili njegovo dete" na Live Pošalji "Tvorac paradoksa ili njegovo dete" na MySpace Pošalji "Tvorac paradoksa ili njegovo dete" na Twitter Pošalji "Tvorac paradoksa ili njegovo dete" na Digg Pošalji "Tvorac paradoksa ili njegovo dete" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mari47 (avatar)
    Evo mene opet!
    I krenem da čitam i oduševim se iz momenta; kakav lep gest, ustao gospodji u autobusu...Te se stvari
    na drugim mestima podrazumevaju, kod nas su pažnje vredne...i onda....
    Da si Tvorac paradoksa....jesi, vala. I originalnosti, to smo već utvrdili.

E, pare nećeš dobiti za te namene, bar ne od ženskog dela čitalaštva.
  2. coviax1 (avatar)
    Mogu da ti dam 20 eu,ali ženu iznajmi nekom drugom...Komšija-vidimo se...
    (A virile ti novine?:hahaha:)