Opravdanje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Opravdanje

Oceni ovaj blog
Pronašao sam hiljadu razloga da bih opravdao sebe.

Sećam se vremena kada mi je smetalo Sunce, govor drugih ljudi, njihova blizina...

U nekom pogledu vasiona je čudo; u njoj se i naši mali životi uklapaju u nešto veće, i sve kruži oko centra univerzuma.

Kako da prizovem tu pticu harmonije, da se sunovrati u moje srce i da mi kaže ono što bi trebalo da znam?

Ja ću da odem, ali ja ću se i vratiti. Moj cilj mi postaje jasan tek kada moja misao postane užarena od koraka, kada žuljevi na mojim stopalima postanu veliki i mudri kao čitav niz vekova. A šuljevi? Šta ćemo s njima?

Ja nekoga volim!

E, sad... Ima ljudi koji se svugde prepoznaju i koji su uvek poklopac.

Pitanjce: zašto nafuwane cuwice imaju potwebu onako sweđene swikati se po WC-ima? Je wi to neki teenage fetish?

Odgovorčić: zato što kad ih vidiš da su im iskowačene oči miswiš da su se uzbudiwe... a one iwi prde iwi kewnjaju u gaće. Eto. Je6i ga. Iwi im se možda spremaju creva da im ispadnu kroz guziccu.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=J3oAjBwteHo&feature=related[/url]

Iwi... i vi dodajte nešto treće...

Pošalji "Opravdanje" na Facebook Pošalji "Opravdanje" na Google Pošalji "Opravdanje" na My Yahoo! Pošalji "Opravdanje" na Live Pošalji "Opravdanje" na MySpace Pošalji "Opravdanje" na Twitter Pošalji "Opravdanje" na Digg Pošalji "Opravdanje" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,ipak si sličniji Bukovskom-pa piši slično ebote...Moš misliti ta Solarna joga...Ja to drkam evo pola veka iz čistog zadovoljstva...Pa šta...Budeš kreativniji...Normalno da malo prducnu kad ih sastavi pevac i ti bi ebote!:hahaha::rotf:
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    More biti da si luđi od meneka?