Premetanje STR u D.O.O. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Premetanje STR u D.O.O.

Oceni ovaj blog
„Brate nisi mi jasan! Šta više pametuješ?!“

Ma brate, ne znam samo po čemu smo braća, i da li smo složna ili nesložna braća; možeš da napišeš 100000 uzvičnika i upitnika, da me nazoveš retardu i popušiš mi petardu, da me nazoveš debilu i izjedeš gowana cijelu kilu, ali ako napišeš ili izvališ, ili bilo ko napiše ili izvali bilo šta smešnije nego ja - izješću sva gowna koja sam izasrao u zadnja tri mjeseca... vrijeme za koje od STR postadoh D.O.O. Ha ha ha! A ludaci jedni! Kako vam se ovo sviđa:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=4BGXCX3zfEw&feature=related[/url]

Enjoy!

Tajno snimljen razgovor ministara „Kur“-a i „Mud“-a

Kur (kolateralni upad ruke): “Sve što pojedem pretvori se u gowna. Ljudi, da li je to normalno? A kako mi rade crijeva?”

Mud (ministar unutrašnjih djela): “Uskoro, kad te uhapsimo i bačimo u prdekanu, pa onda nalupamo po bubrezima, crijeva će ti raditi savršeno: ima sva gowna da pretvaraš u poparu.”

Živio 150 godina i 100 godina bio deda.

Pošalji "Premetanje STR u D.O.O." na Facebook Pošalji "Premetanje STR u D.O.O." na Google Pošalji "Premetanje STR u D.O.O." na My Yahoo! Pošalji "Premetanje STR u D.O.O." na Live Pošalji "Premetanje STR u D.O.O." na MySpace Pošalji "Premetanje STR u D.O.O." na Twitter Pošalji "Premetanje STR u D.O.O." na Digg Pošalji "Premetanje STR u D.O.O." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,pa po babine linije,jel se ne sećaš...Kad ti je vamilija ka i biseri rasuti pocijelom svijetu...Majko mila...:D
    Ma,ne fali vam ništa...Mož bit sto il dvjesto jevra...:mrgreen: