HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)

Oceni ovaj blog
ELEMENT: muškarac

SIMBOL: Mu(uuuuuuuu)

PRONAŠAO: Nastao greškom prirode, prilikom nastajanja elementa Ze, koji je kao što se zna nastao u čistom, savršenom stanju. Elemenat Mu bio je pun nečistoća, pa je najpre smatran izotopom elementa Ze, ali su nečistoće kasnije toliko preovladale i degenerisale ga, da je nastao potpuno nov element.

ATOMSKA TEŽINA: Optimalna 75kg, ali ali je u prirodi veoma retka, i uglavnom varira (do beskonačnosti) u dva slučaja: 1) pri jedinjenju sa elementima poznatim kao steroidi i 2) pri jedinjenju sa mastima, uglavnom životinjskog porekla; u svakom slučaju, kvalitetna A.T. ne prelazi 10% ukupne.

UČESTALOST ELEMENTA: Veće količine mogu se naći u urbanim sredinama, obično kao prateći elementi elementa Ze, pokušavajući (uglavnom bezuspešno) da ostvare jedinjenje sa istim.

FIZIČKE OSOBINE:

• Površina obično presvučena različitim nečistoćama neprijatnog mirisa, osim kada je u fazi pripreme za reakciju jedinjenja sa elementom Ze.

• Obično je u stalnom stanju kljucanja, sa izuzetkom onih valenci koje su neophodne za uspostavljanje reakcije jedinjenja sa elementom Ze; važno je napomenuti da ove valence veoma retko i uz veliki napor postižu čvrsto agregatno stanje, a ako se to i desi, ono traje zanemarljivo kratko.

• Topi se ako se primeni odgovarajući postupak.

• Element se retko nalazi u higijenski čistom stanju.

• Ostaje bez glasa i boje ako se primeni pritisak na pravo mesto.

HEMIJSKE OSOBINE:

• Za razliku od elementa Ze, koji sa zlatom, srebrom i drugim plemenitim metalima i mineralima (a ne kamenjem!) daje rafinirana i fina jedinjenja, element Mu sa istima daje nezgrapne legure, koje imaju štetan uticaj na čulo vida i Centralni Nervni Sistem.

• Apsorbuje velike količine skupih materijala, ali džaba mu!

• Može da eksplodira iznenada i bez prethodnog upozorenja, i bez ikakve veze s mozgom.

• Ne zna se da li je rastvorljiv u ! vodi, jer istu izbegava, ali kada se natopi alkoholom (što je česta pojava u prirodi) oslobadja velike količine (negativne) energije.

• Najneefikasniji poznat element.

NAJČEŠĆA UPOTREBA:

• ???????? (i pored dugogodišnjih, ogromnih napora eksperata, još nije utvrdjena bilo kakva svrsishodna namena ovog elementa)

IZVRŠENI OPITI:

• Pocrveni kada element Ze zatekne bez ambalaže.

• Pozeleni kada se stavi pored boljeg uzorka.

• Poplavi kada dodje u direktni kontakt s istim

OPASNOSTI:

• Element je prilično bezopasan, mada voli da se hvali da nije...

Mnogo bre ocrnise ovaj element,a nije tako..Ima on i korisnih namena......Ja cak mislim da je to caroban element,narocito kada se spoji sa elementom Že...ako se potrefi prava doza nastaju odlična hemijska jedinjenja...uh...mmmmmm....

Pošalji "HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)" na Facebook Pošalji "HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)" na Google Pošalji "HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)" na My Yahoo! Pošalji "HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)" na Live Pošalji "HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)" na MySpace Pošalji "HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)" na Twitter Pošalji "HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)" na Digg Pošalji "HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA (IZ UGLA ŽENA, NARAVNO)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. zxy (avatar)
    Pa ovo izgleda pisao neki Ze hemičar u penziji dok si ti Dunja bre za stvari ove...alhemičar
  2. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Pa ovo izgleda pisao neki Ze hemičar u penziji dok si ti Dunja bre za stvari ove...alhemičar

I to neki nezadovoljan hemicar...
    Milo mi sto me smatras alhemicarem,samo ne znam koliko je to dobro,oni dodju kao neki zanesenjaci...sto zive od snova i nadanja...Ali i to je bolje od nezadovoljnog hemicara u penziji...
  3. Paganko (avatar)
    Ahahaha, dobar. E baš sam se lepo nasmejao od jutros. Idem sad da promenim agregatno stanje i hemijsku čistoću, sinoć su mi ukinuli topli rastavrač H2O. Po pitanju valence, moraću da ostanem inertni gas, kako prateći element Ze ne bi izazvao lančanu reakciju i nekontrolisan razvoj toksičnih radioaktivnih emisija izotopa lemenata "Tiganjijuma Tg", "Oklagijuma Ol" i "Popizdijuma Po"....
  4. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Paganko
    Ahahaha, dobar. E baš sam se lepo nasmejao od jutros. Idem sad da promenim agregatno stanje i hemijsku čistoću, sinoć su mi ukinuli topli rastavrač H2O. Po pitanju valence, moraću da ostanem inertni gas, kako prateći element Ze ne bi izazvao lančanu reakciju i nekontrolisan razvoj toksičnih radioaktivnih emisija izotopa lemenata "Tiganjijuma Tg", "Oklagijuma Ol" i "Popizdijuma Po"....

Hahahahaha,i ja volim kada mi jutro pocne smehom...Posto nemas H2O probaj sa alkoholom....doduse onda ti Oklagijum i Popizdijum ne ginu...Osim ako i element Ze ne preferira alkohol...u manjim dozama za opustanje pre sjedinjavanja dva elementa...
  5. DUNJA W (avatar)
  6. grommm (avatar)
    a ja opet nista ovo ne kontam ))
  7. Tol (avatar)
    Jao Dunja genije...ali ipak obožavamo naše elemente Mu...ma koliko mukali
  8. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio grommm
    a ja opet nista ovo ne kontam ))
    ma i ne moras ,namenjeno je da nam izmami osmeh na lice....
  9. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Jao Dunja genije...ali ipak obožavamo naše elemente Mu...ma koliko mukali

Nego sta,zivot bi bio dosadan i siv bez MU....
  10. grommm (avatar)
    Citat Original postavio DUNJA W
    ma i ne moras ,namenjeno je da nam izmami osmeh na lice....
    i kad ne kontam meni to nije problem uvjek sam za salu i smjeh tu )
  11. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio grommm
    i kad ne kontam meni to nije problem uvjek sam za salu i smjeh tu )
    Eto,skontao si...))Dobro dosao...
  12. Nao (avatar)
    (i pored dugogodišnjih, ogromnih napora eksperata, još nije utvrdjena bilo kakva svrsishodna namena ovog elementa)

ih bre,kako nije
  13. hakim bej (avatar)
    Jednovalentni Mu prilikom reakcije sa jednovalentnim Ze stvara stabilna i postojana jedinjenja.

Dvovalentni Mu sa jednovalentnim Ze kao nusprodukt stvara pomenuti Oklagijum Ol. Ol daje Mu karakteristicnu plavu boju.

Kada se pojavi dvo- ili visevalentna Ze, onda dolazi do spontanog raspadanja Mu. Kao katalizator se koristi pivo Pi.
    Ažurirano 22.06.2011. u 19:04, autor: hakim bej
  14. 123loncar (avatar)
    Odlično ! Odlično !
  15. coviax1 (avatar)
    Starom Coviju od elemenata Ze-interesantna samo Filozofija...I ona gotivi Covija...O da i flašica Prazdroja...:hahaha:
    A vama ZE predajem ostatak sveta pa upravljajte...I red je...:D
  16. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Ninel

ih bre,kako nije
    pa ni ja se ne slazem sa tim delom...
  17. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio hakim bej
    Jednovalentni Mu prilikom reakcije sa jednovalentnim Ze stvara stabilna i postojana jedinjenja.

Dvovalentni Mu sa jednovalentnim Ze kao nusprodukt stvara pomenuti Oklagijum Ol. Ol daje Mu karakteristicnu plavu boju.

Kada se pojavi dvo- ili visevalentna Ze, onda dolazi do spontanog raspadanja Mu. Kao katalizator se koristi pivo Pi.

Naravoucenije:''Zapaljivo!Pazljivo rukovati!''
  18. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Odlično ! Odlično !
  19. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio coviax1
    Starom Coviju od elemenata Ze-interesantna samo Filozofija...I ona gotivi Covija...O da i flašica Prazdroja...
    A vama ZE predajem ostatak sveta pa upravljajte...I red je...

Pa dobro,Covi...svako bira sta mu odgovara...

Hvala za upravljanje...
  20. skura58 (avatar)
    U be'. nisam znao da si ženski šovinista
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja