Lakmus čarape - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Lakmus čarape

Oceni ovaj blog
Veli meni jutros (a kad prije?) jedna pijana budala: „Znaš li ti bre ko sam ja?!“ A ja njemu: „Nemam pojma ko si bre ti. Ukucao sam tvoje ime na Google i nisam ništa našao. Ukucao sam na Facebook i našao sam nekoliko stotina majmuna koji imaju isto ime i prezime kao ti. I svi su ništa.“ Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha...

Nekada su majke rađale junake, a sad, kure nane, uglavnom kopilane.

Kad bi mogle da se naprave lakmus čarape, pa da ih subjekt obuje na nogu, a onda je ugura u picu (ali ne onu što se mesi u picerijama), i zavisno od toga da li je pomenuta pica kiselična ili bazična, da se čarape ofarbaju u plavo ili crveno. Onda bi to bio vrhunski nožni sex i to sa lakmus čarapama. Može li iko i zamisliti tako nešto? Kako bi bilo i na šta bi ličilo? Otvorite oči i sanjajte. He he he...

Pošalji "Lakmus čarape" na Facebook Pošalji "Lakmus čarape" na Google Pošalji "Lakmus čarape" na My Yahoo! Pošalji "Lakmus čarape" na Live Pošalji "Lakmus čarape" na MySpace Pošalji "Lakmus čarape" na Twitter Pošalji "Lakmus čarape" na Digg Pošalji "Lakmus čarape" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. MPMcB (avatar)
    Nekada su majke rađale junake, a sad, kure nane, uglavnom kopilane.
    Varaš se Tarabiću.
    Malo bolje to predumaj, možeš ti to.