Didaktički kažiprst, Trojanac & Vista - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Didaktički kažiprst, Trojanac & Vista

Oceni ovaj blog
Didaktički kažiprst i njegovo čuveno “no no” napravili su od nas ovo što jesmo; postali smo nikakvi, uplašeni, nespremni na bilo koju avanturu duha.

Trebalo bi da postojimo i poštujemo se u različitosti. Puno je modela u prirodi koji nas mogu uputiti na taj put.

Zato, bez dokaza, i bez svađa, samo sa prihvatanjem, i onom tananom filozofijom suncokreta koji prate nešto lepše i nešto veće...

Ujutro 7. januara jedan pravoslavac hoće da provocira jednog ateistu, pa mu veli:

- Hristos se rodi!

A ovaj ni manje ni više nego:

- Marija se porodi.

I onda pravoslavac navali da mu psuje boga, lebac, Sunce, majku, oca, sestru, ženu, dete... ma sve po spisku...

A ateista mu odgovori:

- Takvi kao ti su me i naterali da napustim crkvu i postanem ateista.

:rida: :hahaha1: :rida: :rotf: :rida:

Lele, ako si luđi od mene, evo ja prvi glasam za tebe.

Trojanac Xp, ili Trojanac Vista? Iz compa mi je pobeglo nekoliko glista:

كالة أنباء العربي الكالة أنباء العربي الكالة أنب

O-o-o-o-o-o-o, Amero-o-o-o-oko-o-o, o-o-o, Ameriko-o-o-o-o-o-o, kako ja volim Vistu i kad trojanci i xp hakeri svima uvale glistu. Microsoft je napravio Vistu, ali Bill Gates ne voli glistu. Ojha!

A gde je ona bela lađa što nas sve u dupe gađa?

Pošalji "Didaktički kažiprst, Trojanac & Vista" na Facebook Pošalji "Didaktički kažiprst, Trojanac & Vista" na Google Pošalji "Didaktički kažiprst, Trojanac & Vista" na My Yahoo! Pošalji "Didaktički kažiprst, Trojanac & Vista" na Live Pošalji "Didaktički kažiprst, Trojanac & Vista" na MySpace Pošalji "Didaktički kažiprst, Trojanac & Vista" na Twitter Pošalji "Didaktički kažiprst, Trojanac & Vista" na Digg Pošalji "Didaktički kažiprst, Trojanac & Vista" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Tebe s jedne Boža,a s druge biškup...Zmija ili maga?:hahaha: