ujed - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

divilac

ujed

Oceni ovaj blog
Ne znam kako bih to rekao, da li da sam nesretan, ili samo malerozan čovek.
Danas, sunčajući se u vrtu, napale su me dve, tri komšijine pčele.Ignorisanje nije pomoglo, morao sam i rukom mahnuti.U trenutku su pomislile da sam, valjda vetrenjača, pa su se povukle u stilu Don Kihota.Barem sam ja tako mislio.Izvalih se koliko sam dugačak, svih dva metra horizontale.To je bio kobni potez, doduše pametan, jer ja drugačije poteze u životu i ne činim, ali instinktu nedovoljan da parira.Jedna od one tri zlobnice se bila uvukla ispod mene na ležaljku i zabila mi nož u leđa, kukavički.I da je nož, pa da skonam ko junak od kukavnog neprijatelja, nego ona zabode žalac, i to u moj levi guzac.Onako nežan i još nepocrneo, nespreman za ovakve akcije.Joj, da vam kažem, novalgetol je mala Mara za ovo.
I nisam ja toga odmah bio ni svestan, šta me je snašlo.Prvo grebuckanje do grebanja i do pola gaća skidanja, nemoš žalac iščupati.Nema se tamo kako zubima prići.Jeste da sam nekim prilazio, ali svojoj nikako.Elem, neću da priznam da sam i suzio, jer nisam.To je bilo od preostale vode u kosi.
I oteče meni ta leva strana od nazad, gledano s prednje strane.Mislim u sebi, sad bi se neko smejao, Borka i Beatle možda bi i prijavu podnele za neživotinjsko postupanje prema jednoj nezaštićenoj pčeli.A bole njih uvo što je meni uvek idealno simetrična, tipično muška stražnjica, sada deformisana u korist leve strane zadnje, gledano od napred.A što boli, sad već manje.A, kako je otečena i povređena, ne zato što je moja, nego objektivno sudim.Nema šanse da bih ovakvu fotografiju objavio na forumu.Od sramote, neko bi pomislio da se pogrešno razvijam. Sad znam zašto kardiolozi preporučuju spavanje na desnoj a ne na levoj strani.A znao sam to, samo ispustio iz vida, mislio da to za pčele ne važi.
I tako sad gledam te oblake pune kiše kako grme.Mislim se, kad će početi da padaju po nama.Jednog hladnog bih voleo sa moje zadnje leve strane, gledano od napred.

Pošalji "ujed" na Facebook Pošalji "ujed" na Google Pošalji "ujed" na My Yahoo! Pošalji "ujed" na Live Pošalji "ujed" na MySpace Pošalji "ujed" na Twitter Pošalji "ujed" na Digg Pošalji "ujed" na del.icio.us

Ažurirano 19.06.2011. u 19:52, autor: divilac

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Ako te snimi Ordačni s nesimetričnom buljom ima da te...stavi u priču,a onda si ga ugasio...:hahaha:
    Nije se sa čelama zaebavati...:rotf: