Mužić & ženica - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Mužić & ženica

Oceni ovaj blog
Pre dvadesetak godina ovo se stvarno dogodilo negde u Srbiji. Bilo je u novinama i još ponegde.

U nekom selu dođe muž kući i u krevetu zatekne svoju ženu sa brkatim susedom. Pošteno ga izlupa toljagom, polomi mu rebra, a u međuvremenu zagreje šporet u kuhinji, pa kad istera nezvanog gosta stavi ženu na šporet i ispeče joj pola one stvari. Kad je jadna otišla kod doktora rekla je da je čistila paučinu i pala na šporet pa se tako slučajno nagrdila.

Zanima me čiji postupak odobravate: muževljev ili ženin?

Kome god sam ovo ispričao čuo sam samo dve vrste reakcija:

1. Nemoralni ljudi skloni švaleraciji (piččkaroši, drroce) podržavaju ženu i kažu: „Manijak jedan!“

2. Moralni ljudi (vernici i tradicionalisti) podržavaju muža i kažu: “E neka je, trebalo je celu da je spali!”

3. Bojim se da nema pod 3.

Razmislite malo pre vaših komentara, jer ćete nesvesno staviti sebe u jednu od ove dve grupe.

Svi su krivi, a najviše muž, i to iz dva razloga:

1. da je valjao žena ga ne bi prevarila;

2. a ako ju je već uhvatio na delu, trebalo je da se razvede, a da zapeče onu svoju stvar, ako je uopšte ima...

Kakvo pitanje takav odgovor.

Pošalji "Mužić & ženica" na Facebook Pošalji "Mužić & ženica" na Google Pošalji "Mužić & ženica" na My Yahoo! Pošalji "Mužić & ženica" na Live Pošalji "Mužić & ženica" na MySpace Pošalji "Mužić & ženica" na Twitter Pošalji "Mužić & ženica" na Digg Pošalji "Mužić & ženica" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Valeria (avatar)
  2. coviax1 (avatar)
    Komšija,on da je pravi-natrtio bi ih oboje!!!Odnosno,ne bi se brka ni pojavljivao (naravno...):mrgreen:
    Ali dobar primer (ak):zcepanje:
  3. mari47 (avatar)
    ...Pa, manijak jedan! Šta ima da peče ženu?!
    Što ne stavi nešto i pod 3,- Ordačni?!
  4. Nao (avatar)
    Zanima me čiji postupak odobravate: muževljev ili ženin?
    Ne odobravam ni jedan ni drugi postupak
    Meni tu niko nije normalan Muz,ocito ima malo veci problem od tog sto ga zena vara,a zena isto tako ima problem veci od same preljube
  5. Ordačni Bužap (avatar)
    Šta sve ima kod nas u državi... pa to ti je čudo jedno...
  6. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Razmislite malo pre vaših komentara, jer ćete nesvesno staviti sebe u jednu od ove dve grupe".

Nema potrebe za tim...odgovor je jasan sam po sebi..
    Ovo je Balkan,Ordy...zauvek!

Veče si mi ulepšao ovom pričom o našem "za`ebanom" mentalitetu....
  7. Ordačni Bužap (avatar)
    Koliko znam geografiju, Vojvodina se nalazi u Srednjoj Evropi a ne na Balkanu... :per: