Tako to radi CIA... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Tako to radi CIA...

Oceni ovaj blog
Padala je kiša. Jedan čovek, koji je radio za jednu obaveštajnu službu, ušao je u svoju zgradu i sklopio kišobran. U hodniku je sreo nepoznatog čoveka koji ga je u prolazu, slučajno, udario svojim kišobranom u butinu. Osetio je blagi bol. Neznanac je rekao: „Izvinite.“ - „Ništa“, odgovorio je on. Kad je ušao u stan zavrtelo mu se u glavi, zateturao se i pao. Njegova žena je pokušala da mu pomogne, ali on je ubrzo izdahnuo. Kad su ga oblačili u poslednje odelo, ljudi koji su ga okupali videli su malu kružnu ranicu na butini. Pogledali su malo bolje i videli da mu je u koži nekakva mala metalna kuglica. Izvadili su je i sahranili ga istog dana. Kuglica je bila od olova. Jedan od suseda ju je odneo na analizu. U njoj se pored olova nalazio i neki nepoznat sastojak, veoma otrovan i smrtonosan u dodiru sa krvlju. Nju je iz kišobrana sa mehanizmom ispalio taj neznanac tog jutra koji mu je rekao - „Izvinite.“ - na šta mu je žrtva rekla - „Ništa.“ Jedan čovek u autobusu slučajno zgazi drugoga i kaže mu: „Izvini.“ - „Ništa.“ - odgovori mu onaj drugi. Zgazi ga drugi put, sad već namerno, i kaže: „Izvini.“ - „Ništa.“ - opet odgovori onaj drugi. I može tako da ga gazi sve do kraja vožnje. I da se stalno čuju reči: „Izvini.“ - „Ništa.“ - „Izvini.“ - „Ništa.“ - „Izvini.“ - „Ništa.“ Strašno...

- „Domaćine!“ - „M-e-e-e-e-e-e-e!“ - „Što je jadan?! Oli kozje piččke?!“ - „Ne ja bogomi?! A ti?!“ - „Domaćine!“ - „M-e-e-e-e-e-e-e!“ - „Što je jadan?! Oli kozje piččke?!“ - „Ne ja bogomi?! A ti?!“ - „Domaćine!“ - „M-e-e-e-e-e-e-e!“ - „Što je jadan?! Oli kozje piččke?!“ - „Ne ja bogomi?! A ti?!“

Pošalji "Tako to radi CIA..." na Facebook Pošalji "Tako to radi CIA..." na Google Pošalji "Tako to radi CIA..." na My Yahoo! Pošalji "Tako to radi CIA..." na Live Pošalji "Tako to radi CIA..." na MySpace Pošalji "Tako to radi CIA..." na Twitter Pošalji "Tako to radi CIA..." na Digg Pošalji "Tako to radi CIA..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,u J.Subotića imaš ADF-čuvaj se kišobrana...i koza-naravno (ebeš koze...):zcepanje:
  2. bubobubo (avatar)
    znam da su i bugari tako, kisobranom.
  3. gost 241814 (avatar)
    pu pu i ništa nije bilo...taj rad