Verske slobode - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Verske slobode

Oceni ovaj blog
U je6ote! Pa ova slika se reinkarnirala.

[url]http://img11.imageshack.us/img11/2273/funnykids.jpg[/url]

Sinoj je bila ovde negde, pa je nestala, pa opet je ovde... Ada, ma, je li, bogoti?...

Je6o te život, sanjao sam kokoš sa ogromnim sisama, i kad sam se probudio vidim ovu sliku. Koja fatamorgana! Nekome nije dobro, a to nisam ja.

Upada policijska patrola, sasvim slučajno, tražeći mesto na tvrđavi gde bi obojica pandura pustila vodu iz pevca, odnosno žuborila u mraku, u trećoj smeni, u jednu prostoriju gde pripadnici nekog drevnog kulta upravo treba da prinesu žrtvu; na oltaru leži vezana devica. I oni upere pištolje u njih i postupe prema PS-u za slučaj prepada i privođenja i/ili hapšenja... kad starešina sekte podigne ruke uvis i zajeca: “Ljudi, pa jeste li vi čuli za verske slobode?!”

I posraše im se oni na verske slobode, pokupiše ih sve u maricu, pa u stanicu.

A starešina mantrao; ponovio oko hiljadu puta ove dve rečenice: “Prljavi i zaraženi muškarci iscediće buđavu spermu iz svojih osušenih mudda. Prljave I zaražene žene rodiće nakaznu decu iz svojih smrdljivih utroba.” Nekome nije dobro, a to nisam ja. Ha ha ha...

Pošalji "Verske slobode" na Facebook Pošalji "Verske slobode" na Google Pošalji "Verske slobode" na My Yahoo! Pošalji "Verske slobode" na Live Pošalji "Verske slobode" na MySpace Pošalji "Verske slobode" na Twitter Pošalji "Verske slobode" na Digg Pošalji "Verske slobode" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,nekome zaista nije dobro,a to nisam ja...Ebiga-popizdili što su nervozni...
  2. MPMcB (avatar)
    Nekome nije dobro, a to nisam ja. Ha ha ha... .
    Ha.
    Jesi li siguran?
  3. Ordačni Bužap (avatar)
    ●/
    /▌
    / \