Krmeći frajer - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Krmeći frajer

Oceni ovaj blog
Videla Baba Roga da vampiri piju krv pa i ona nabudžila vilicu, odnosno... to jest... mislim... ugradila očnjake na gornju vilicu...

E, sad, biće da ste me zamenili sa jednom Ordačnom Bužapicom, jer ako jeste - onda ste samo blentavi; ako želite da ja budem Ordačna BužaPica - onda ste sexualno dezorijentisani. Žao mi je što nisam Ordačna BužaPica i što ne mogu da vam dam ono što ima Ordačna BužaPica; a nije da ne bih, da imam, ali šta ću kad nemam... ha ha ha...

Ovako izgleda frajer iz SPS-a:

[url]http://img407.imageshack.us/img407/6392/svinjskifrajer.jpg[/url]

Evo vam ispovest krmećeg frajera iz SPS-a...

Sve vreme me je odgurivala, stegnutih telećih vilica, grizući donju krmeću usnu. Namršteno me je gledala pravo u blentave oči dok sam joj zavlačio krastavu ruku ispod suknje. Pokušala je da me kolenom šutne među prepone. “E nećeš!” - “E hoću!” Zgrabio sam je i odigao od zemlje. Nosio sam je prema fotelji. Zarila mi je iscepane nokte u plećku i ujela me za pečeno uvo. Bolno sam kriknuo, okrenuo je leđima ka sebi i u trenutku je presavio i nabio na ljuti slani qrrac. Dahtala je, vikala i cičala dok je svršavala. Napunio sam je do čepa i odgurnuo snažno napred. U okretu me je nogom promašila za 1/3 qrrčeve dlake. Brzo sam izašao, zatvorio vrata i zaključao ih spolja. Čuo sam je kako viče i psuje. Znao sam da će je brzo proći. Uvek je bila takva kad joj pokvarim neki plan.

Au kako si je zajebao, ker ti je6o krmeću majku u raspalu piččku... Ha ha ha...

Pošalji "Krmeći frajer" na Facebook Pošalji "Krmeći frajer" na Google Pošalji "Krmeći frajer" na My Yahoo! Pošalji "Krmeći frajer" na Live Pošalji "Krmeći frajer" na MySpace Pošalji "Krmeći frajer" na Twitter Pošalji "Krmeći frajer" na Digg Pošalji "Krmeći frajer" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,po kojim ti žurkama u sebi bazaš...:mrgreen: