Pasoš

Sreće Pokrivenošijanka Gološijanku i kaže joj da se jedan pevac zaljubio u nju. A Gološijanka pita Pokrivenošijanku: "Ko ko ko ko ko ko ko ko" A Pokrivenošijanka kaže: "Ko ko ko da-a-a!"

Zanima me sledeće. Kada bih bio na granici između Srbije i Mađarske, ali ne na graničnom prelazu, nego ovako, negde bezveze, na nekoj njivi, i vidim tu neku Mađaricu (a jako mi se sviđaju Mađarice), iscimam je da je tuccam ili da mi ******, s tim da ne prelazimo tu imaginarnu liniju razgraničenja, već da ja stojim u Srbiji a ona u Mađarskoj, i da samo moja kitta i njena glava ili duppe prelaze tu neku opet imaginarnu vazdušnu liniju, da li bi mi u toj situaciji trebao pasoš?


Ako me žališ
kad me vidiš s račićima
iznajmi mi za dž
apartman u Bečićima

Ako me žališ
što jašem divlju svinju
iznajmi mi za dž
apartman u Ulcinju


Ja ne plaćam boravišnu taksu na trafici, jer sam pirat, a i ne boravim u trafici; osim ako mi ispadne grafika iz trafike, pa se pitam kako da je vratim nazad. Onda donesem devojci koja radi u trafici mobilni WESSELLI CENTAR - WC, jer ga nema na radnom mestu. Ha ha ha... Je6eš durex, poštuj samo i jedino prirodni zakom. Ja nikad nisam prao noge u čarapama, ali ni u prljavom i zarđalom lavoru. Kontaš?

Ko je legenda? A ko najprva i najglavnija budala sveta? Ja se ne takmičim, jer sam najružniji i najgluplji, a ispod časti mi je da pravim grupe po FB-u i molim nepoznate ljude da se učlane i da glasaju...

Ljudi, sve vas volem, bez obzira što vas ponekad zezam i navodim na to da vam se izvrne utroba i da vas stomak zaboli od smejanja, da vam se mozak prospe kroz nozdrve, a creva ispadnu kroz ljubu, prdon, pardon, bulju... Ojha!
 
Komšija,ebeš Mađarku-čuvaš zdravlje,ako j dotkorica (mora da si se sa sekam igrao mali dotkola...),
a za nas,publiku (malobrojnu,ali svcku!ha) ne brini-nama s tobom fajn...
 

Back
Top