Jebo te patak - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kraj Sveta

Jebo te patak

Oceni ovaj blog
Nema baš ništa posebno u tebi. Nikakav tragičar, nikakav komičar, samo stvor kakav se krije u svakom drugom sličnom biću koje prođe.

Čak ni tvoja pamet nije posebna.
Nema ništa ni lepo ni ružno u tebi, potpuno si neutralan. I nebitan. Nema ništa inspirišuće, nema čak ništa ni humano u tebi. Sve te strašne rane koje bi da lečiš imali smo svi i imaćemo i patićemo i tugovaćemo i mislićemo da niko od nas nije imao strašniju sudbinu. A, ustvari, niti smo po tome posebni, niti je bitno - čak i da jesmo. Jer jedini pravi svedoci naših tragikomičnih sudbina smo mi sami. I mi ćemo se smejati i plakaćemo zbog njih. A onda ćemo umreti.

Bilo bi bolje da živiš život dok ga imaš, umesto što si se sklupčao u svoju tamu i mrmljaš o nepravdi, čoveče.

Bori se za nešto.

Pošalji "Jebo te patak" na Facebook Pošalji "Jebo te patak" na Google Pošalji "Jebo te patak" na My Yahoo! Pošalji "Jebo te patak" na Live Pošalji "Jebo te patak" na MySpace Pošalji "Jebo te patak" na Twitter Pošalji "Jebo te patak" na Digg Pošalji "Jebo te patak" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. grommm (avatar)
    kome ti to ) ???
  2. mari47 (avatar)
    Draga Lexa, ja naprosto nemam reči kojima bih opisala svoju
    divljenje za tvoje pisanje ne samo ovog već i ostalih pet blogova. Nemam pojima zašto ih pre nisam čitala...Ne, ja se bavim romantikom, ja izmišljam svoju i tudje sreće, opraštam nepostojećim ljubavima, spajam nespojive....ma....Sreću vidim gde je nema, tugu ne vidim gde je ima....Samo nešto falsifikujem i pravim se da je sve u redu
    Iz današnjeg tvog bloga, uzeću rečenicu i postaviti je za svoj kredo....ali stvarno si mi otvorila oči:

Bilo bi bolje da živiš život dok ga imaš, umesto što si se sklupčao u svoju tamu i mrmljaš o nepravdi, čoveče.

**** te patak, pišeš za čistu desetku.
  3. coviax1 (avatar)
    Pa,borim se ko lud,ebo te patak (što kola vuče:zcepanje:)
    Superica-stvarno...:klap:
  4. hirajgoagain (avatar)
    ahahah tuzni patak