Kormilar Nojeve arke - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Kormilar Nojeve arke

Oceni ovaj blog
Mi u NS imamo Nojevu Arku, verovali ili ne, a to je zgrada Novosadskog sajma. Ona je... zapravo... svemirski brod. Ko 21.12.2012. stigne do nje spasiće se; a ja stižem za tri minuta… u papučama. I ne samo to. Dopustili su mi da baš ja budem njen navigator - "kormilar Nojeve arke".

Da li je neko probao sex u liftu? Kako izgleda? Verovatno sex na brzaka, dok se lift penje gore ili spušta dole, uz stalno prisutni strah da li će se lift zaustaviti i neko prekinuti sex. Daj bože da se lift zaglavi, jer u tom slučaju se sex može izgurati do kraja. Bez prekida. Zamislite strah od zaglavljivanja lifta nestaje dok pjevac klizi između zidova jade, jado moj, koja perverzija. I tek nakon svršavanja opasna panika i agorafobija, a onda čekanje da naiđu vatrogasci i da izvuku orgijaški par iz na znoj i spermu usmrđenog lifta. Wow! Mašala... Koja perverzija...

Sramota. Ne sme devojka ni usta da otvori a da joj ne uguraju virtualni krastavac... E, jadna ne bila, a što ćeš ti u ovom Wesselom Centru (WC-u)? Nijesi valjda spala na ovakav-prosek-i-ovakvu-đilkoš-mizeriju? A da baš nimalo ne zalaješ na ovakvo dno od dna... Mak se časti ti. Ovo je ispod časti...

Niđe veze, ali je6aji ga...

Pošalji "Kormilar Nojeve arke" na Facebook Pošalji "Kormilar Nojeve arke" na Google Pošalji "Kormilar Nojeve arke" na My Yahoo! Pošalji "Kormilar Nojeve arke" na Live Pošalji "Kormilar Nojeve arke" na MySpace Pošalji "Kormilar Nojeve arke" na Twitter Pošalji "Kormilar Nojeve arke" na Digg Pošalji "Kormilar Nojeve arke" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,to po skeptičkoj ,a nije varka -pliva braon Noeva barka...
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Mak se časti ti. Ovo je ispod časti...Niđe veze, ali je6aji ga..."

Definitivno,moj Ordy....

3. Ordačni Bužap (avatar)
    :super:
  4. Tol (avatar)
    Man se krastavaca Tvrdojko..si vid'o kako u Nemciji opasni?
    Ažurirano 15.06.2011. u 14:08, autor: Tol