Brko Pijevac Romeo od Kokošinjac - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Brko Pijevac Romeo od Kokošinjac

Oceni ovaj blog
Dobro veče svima. Šta ima? Nema me 12 h i zateknem gomilu govannajca. Ko je legao pod jarca a ko pod magarca? Sve vas volim. Ha ha ha...

A što se namnožilo boraca protiv moje kanalizacije... mašala...

A vala to što je6e koke a nije petao more biti i moj bivši cimer Brko (pevca drko)... veli on nama u studentskom domu još 90-tih: „E, cimeri moji, jeste li vi kad opleli kokoš?“ A mi velimo da nismo, te šta nas to pita. A on na to veli da su neki njegovi drugovi iz sela to radili kad su im devojke otišle u grad na školovanje itd. Brko kako ih je mrko, a nije mu jasno kako jadna nije krepala, a samo joj je samo malo zavuka, kukurukuka, a ako ih očerupa i udari ćikarom po glavi oće li ikome ostati za juhu, juhuhuhuhu, kad on zakolje kokoš i od perja napravi jastuke, od kljuna češalj za ćebad i kosu punu vašiju, od nogu skuha supu, crevima nahrani pse, ostalo pojede, kakom nađubri njivu, ništa se ne baci, ma nema štete kad vam kaže Brko Pijevac, Romeo iz kokošinjac... e to ti je to što tuca kokoši a nije pijevac...

A i pjesmu smo mu ispjevali:

Svima nama Brko,
Brko
Pevca drko,
Svima nama Brko,
Brko
Ovce mrko.

Aj nek se čuje,
Čuje,
aj nek se zna
da je svima nama Brko,
Pevca drko.

Ovce mrko.

Pošalji "Brko Pijevac Romeo od Kokošinjac" na Facebook Pošalji "Brko Pijevac Romeo od Kokošinjac" na Google Pošalji "Brko Pijevac Romeo od Kokošinjac" na My Yahoo! Pošalji "Brko Pijevac Romeo od Kokošinjac" na Live Pošalji "Brko Pijevac Romeo od Kokošinjac" na MySpace Pošalji "Brko Pijevac Romeo od Kokošinjac" na Twitter Pošalji "Brko Pijevac Romeo od Kokošinjac" na Digg Pošalji "Brko Pijevac Romeo od Kokošinjac" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,pozdravi Brku i kaži mu da će mu penis da ode po qrcu,a onda je ugasio...
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    Auuu..koja pesmetina!!!

..........

Bože,znaš li koliko si lud,moj Ordy?!

Obooooožaaaaaavam te,bweeeeee !!!

3. Ordačni Bužap (avatar)
    Aham. Ijao, znam... :ok: :klap: :super: