Obožavanje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tvrdojko Polugić

Obožavanje

Oceni ovaj blog
Kad budem prestao da se zajebavam naručiću za sebe drveni kaput ili ću se ispišati u sopstvenu urnu... pa neka više instance odluče gde će da me gurnu... he he he...

Ja naprosto obožavam svoje hemoroide. Ne mogu da zamislim život bez njih. Ko ima šuljeve - taj ima sve. Ako negujete svoje šuljeve - vi ćete biti srećni. Oni koji nalaze zadovoljstvo u bašti ili voćnjaku mogu to isto zadovoljstvo naći i u šuljevima. U njima možete prepoznati svaki cvet i voćku. Nekad se rascvetaju kao ruža, nekad kao orhideja, sve zavisno od raspoloženja. Nekad imaju izgled povrća i egzotičnog voća. Kada ih mazite oni se rastežu i skupljaju, kao kad mazite neku životinju.

A još i ovo. Svi mi volimo miris dunja. E, to imate i kod šuljeva. Ja recimo uzmem plastičnu cev od 80 cm dužine i 5 cm u prečniku, pa jedan kraj navučem na šuljeve, a drugi kraj stavim sebi pod nos. I onda šmrknem. Milina! Ma opija! Naročito posle defekacije... Ppprrrddd...

Pošalji "Obožavanje" na Facebook Pošalji "Obožavanje" na Google Pošalji "Obožavanje" na My Yahoo! Pošalji "Obožavanje" na Live Pošalji "Obožavanje" na MySpace Pošalji "Obožavanje" na Twitter Pošalji "Obožavanje" na Digg Pošalji "Obožavanje" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. coviax1 (avatar)
    Komšija,pa ti se naduvo!
    Ali,ono za odelo i urnu batali,dugačak ti red...
  2. Ordačni Bužap (avatar)
    Nemoguće da sam se naduvo, jer piškim i šiškiriškim na alkohol, duvan, drogu i lekove; samo se dobro zaje6avam.
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Ppprrrddd... "

Savršena onomatopeja, Ordy !....