Možda i ona pročita 29, Tri tačke... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

spyra

Možda i ona pročita 29, Tri tačke...

Oceni ovaj blog
Daleko od očiju, daleko od srca... Verujem da je tačno, ali šta da radim kad mi se njena slika svakog dana iznova vraća kroz sećanja?
Taman se udalji od srca, a onda mozak proradi, ubaci mi je nekako... Šta ja znam, dok idem ulicom, kao da je ona upravo ovog trena zamakla za ugao... Ili, dok menjam tv-kanale iz dosade, kao da proleti kroz neki kadar... I uvek kad zazvoni telefon prvo pomislim ona zove...
Da li sam ja opsednut njom? Koja je to sila što ne da vremenu da je obriše iz mene? Da li je to ona gomila lepih stvari koje su nas spajale? Dobro, da ne ispadne kako idealizujem, bilo je i par ružnih, nekih nesporazuma... Ali, opet, kad se vrati film... U ljudskoj je psihi da pamti samo lepe stvari, a loše potiskuje...
Sve što mi se dešavalo uz nju je, ipak, bila lepa, dobra stvar... Možda me je to i uspavalo... Toliko uspavalo da nisam osetio trenutak kad je krenula na drugu stranu, bez da se držimo za ruke... Mislio sam da ja idem za njom, ali... Prekasno sam shvatio kako stojim sam, izgubljen u gužvi tudjih želja... I sad mi je ostalo da se stalno osvrćem, da je tražim...
Uzalud! Ionako je sve bilo protiv nas!

Pošalji "Možda i ona pročita 29, Tri tačke..." na Facebook Pošalji "Možda i ona pročita 29, Tri tačke..." na Google Pošalji "Možda i ona pročita 29, Tri tačke..." na My Yahoo! Pošalji "Možda i ona pročita 29, Tri tačke..." na Live Pošalji "Možda i ona pročita 29, Tri tačke..." na MySpace Pošalji "Možda i ona pročita 29, Tri tačke..." na Twitter Pošalji "Možda i ona pročita 29, Tri tačke..." na Digg Pošalji "Možda i ona pročita 29, Tri tačke..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Nao (avatar)
    Uzalud! Ionako je sve bilo protiv nas!
    Zar ne mislis da kad je sve protiv vas,da bas onda treba da se boris jer je mozda to bilo "ono pravo"?
    Ne kaze se tek onako da su sve prave ljubavi tuzne...A,tuzne su zato sto su sve prave ljubavi na velikom ispitu na kojem mnogi padaju...ne mogu svi da se bore i istraju kad je "sve protiv vas" Tuzno,ali je tako...šteta

Inače,lepo pises i volim da te čitam
  2. spyra (avatar)
    Slazem se za borbu. Samo sto ne vredi kad se samo jedna strana bori, a druga presla na drugu stranu...
    Hvala za kompliment
  3. Nao (avatar)
    E,da...tu recenicu sam i ja pre neki dan nekome izgovorila..nemoguce je boriti se za oboje...ne ide...
    Svejedno,tuzno je...
  4. slutnja @ (avatar)
    sve pohvale s moje strane
  5. spyra (avatar)
    Najlakse je odustati... Bez reci, ali to je vec neka druga prica.
  6. spyra (avatar)
    Citat Original postavio slutnja_z
    sve pohvale s moje strane
    Na sta? Odustajanje?