Gledam njenu sliku - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vitez Lancelot

Gledam njenu sliku

Oceni ovaj blog
Prigušeno crveno svetlo lagana muzika tiho ispunjava sobu. Sedim na krevetu i
razmišljam, pogled mi luta po zidu, prelazi preko ormana, odeća razbacana po
stolicama. Otvorena knjiga leži na stolu dopola pročitana i odbačena. Kroz otvoreni
prozor mesec zaviruje u sobu i prosipa svoju lepotu po njenoj slici koja gleda u mene
i slatko se osmehuje. Mesečevi zraci čine je još čarobnijom i odbijajući se od nje
kao iglice leda zabijaju se u moje srce okivajući ga bolom do besvesti. Obrazi mi sve
više blede a oči umorne od nesanice i beskonačnog neodvajanja pogleda od slike.
Na kraju umirih se, ubih nervozu i brzinu, i posle svega lepo mi se učini ovo veče.
U srcu mi postade toplo jer maštah o svemu lepom. Postade mi jasno da srećan
je samo onaj ko uvek misli na lepe stvari.

Pošalji "Gledam njenu sliku" na Facebook Pošalji "Gledam njenu sliku" na Google Pošalji "Gledam njenu sliku" na My Yahoo! Pošalji "Gledam njenu sliku" na Live Pošalji "Gledam njenu sliku" na MySpace Pošalji "Gledam njenu sliku" na Twitter Pošalji "Gledam njenu sliku" na Digg Pošalji "Gledam njenu sliku" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hirajgoagain (avatar)
    e samo nemoj o zavesu
  2. Vitez Lancelot (avatar)
    Citat Original postavio hirajgoagain
    e samo nemoj o zavesu
    Ma kakva zavesa imam bolje resenje bacicu se u bure s vinom
    jer u vinu je istina.
  3. hirajgoagain (avatar)
    ma jok znash onaj vic...

Dolazi Perica u školu sav u modricama i kaže da ga je tukao Maricin tata. Maricin tata daje objašnjenje:

Došao Perica da radi domaći kod Marice. Kažem ja, deca su to, neka se druže.
    Posle nekog vremena ja pogledam, oni se gledaju i pričaju, smeškaju se. Kažem ja, deca su to, neka se malo i zaljube.
    Posle nekog vremena provirim, oni se ljube. Pa dobro, kažem ja, deca su to, neka se ljube.
    Posle nekog vremena vidim kako se maze. Pa dobro, kažem ja, deca su to, neka se maze.
    Posle nekog vremena pogledam, oni su goli, razbijaju se od seksa. Pa dobro, kažem ja, deca su to.

Al' kad ga obrisa o zavesu, e pa to nisam mogao da istrpim!

ovo je odavde

http://www.gay-serbia.com/forum/viewthread.php?tid=34363

: )) tu mi se otvorilo
  4. Vitez Lancelot (avatar)
    Citat Original postavio hirajgoagain
    : )) tu mi se otvorilo
    interesantno hmm..

ali vic nije loš
    Ažurirano 05.06.2011. u 02:23, autor: Vitez Lancelot